MMA PLNajnowszeUFCAtak nożownika na kobietę i dzieci w Dublinie. Conor McGregor sugeruje co zrobić ze sprawcą!

Atak nożownika na kobietę i dzieci w Dublinie. Conor McGregor sugeruje co zrobić ze sprawcą!

Do bardzo przykrego zdarzenia doszło wczoraj w centrum stolicy Irlandii – Dublinie. Atak nożownika na kobietę i dzieci pod jednym z miejscowych żłobków to wiadomość, która wylewa się dzisiaj z wszelkich mediów. Do sprawy odniósł się także jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii tego sportu – Conor McGregor.

Atak nożownika na kobietę i dzieci w Dublinie

Irlandczyk w swoich mediach społecznościowych zasugerował co zrobić ze sprawcą tej makabrycznej tragedii. Wpis McGregora nie jest poprawny politycznie, ale w niektórych przypadkach ciężko się nie zgodzić z propozycją przedstawioną przez “Notoriousa”.

Atak nożownika na kobietę i dzieci w Dublinie. Conor McGregor sugeruje co zrobić ze sprawcą!

Najpierw zacznijmy od tego, co wydarzyło się wczoraj w centrum Dublina. Jak podaje portal Polsatnews.pl, ataku dopuścił się 40-letni imigrant przebywający w Irlandii. Około godziny 13:30 czasu miejscowego, mężczyzna zaatakował kobietę i grupę dzieci, w momencie kiedy ci ustawili się w kolejce przed jednym z dublińskich żłobków. Poważnie ranna kobieta to opiekunka dzieci, która próbowała powstrzymać napastnika. Inną poważnie ranioną osobą była dziewczynka, która była jednym z dzieci przebywających pod opieką kobiety.

Conor McGregor w swoich mediach społecznościowych odpowiedział na pytanie o to, co zrobić z tego typu osobami, które dopuszczają się tak haniebnych czynów, jak atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia na grupę najbardziej bezbronnych ludzi, jakimi są małe dzieci.

Irlandczyk nie pozostawia złudzeń, według niego na takiego sprawcę powinny czekać tortury i śmierć:

Zaznaczamy, że po ataku nożownika na grupę dzieci i kobietę opiekującą się nimi, w Dublinie doszło do poważnych zamieszek, które trwają do tej pory.

A Wy zgadzacie się z tą mocną opinią Conora McGregora na temat kary dla sprawcy wczorajszego ataku w centrum Dublina?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis