MMA PLNajnowszeBez kategoriiAssuerio Silva [Przed UFC – UFN 3]

Assuerio Silva [Przed UFC – UFN 3]

assuerio.jpgAssuerio Silva mówi o swoim debiucie w UFC. Debiucie przeciwko bardzo twardemu przeciwnikowi, byłemu mistrzowi wagi ciężkiej Timowi Sylvia.

Gamrot - Dos Anjos
UFC.tv: Czego możemy się spodziewać po tobie w UFC?

Assuerio Silva: Możecie spodziewać się bardzo agresywnych walk. Jestem bardzo dobrze wytrenowany. Mam nadzieję, że będziecie mieli okazje zobaczyć wszystkie moje techniki. Znam Tima Sylvię bardzo dobrze i wiem, że zamierza być bardzo dobrze przygotowany, a ja gwarantuję wam, że będzie to najlepsza walka wieczoru.

UFC.tv: Jakie to uczucie walczyć przeciwko byłemu mistrzowi wagi ciężkiej?

Assuerio Silva: Czuję, że to świetna okazja dla mnie walczyć tutaj w UFC. Myślę, że mój czas nadszedł. Będę walczył jak z każdym innym. Jestem podekscytowany tym, że będę mógł zaprezentować swoje umiejętności.

UFC.tv: Czy zamierzasz toczyć tą walkę w stójce?

Assuerio Silva: Nie bardzo chcę rozmawiać o tym, jaka będzie moja strategia. Lubię to zachować ją na moment, gdy ujrzy mnie publiczność, ale gwarantuję że będzie to dobra walka.

UFC.tv: Możesz nam powiedzieć z kim trenujesz i gdzie?

Assuerio Silva: W tej chwili trenuję z moją nową drużyną w Sao Paulo. Z Adumirem da Costa, Luciano Bazili – trenerem od parteru. Trenuję również dużo zapasów i muay thai z wieloma sparing-partnerami. Czuję się bardzo pewny siebie i mam za sobą bardzo dobry trening do tej walki.

UFC.tv: Ostatnie słowa do wszystkich twoich fanów i ludzi którzy będą oglądali Ultimatate Fight Night ?

Assuerio Silva: To będzie agresywna walka z dużą ilością technik i na pewno najlepsza walka gali.

źródło: www.ufc.tv
tłumaczenie: Thrall

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis