MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka zapowiada kolejny pojedynek: Będzie grubo! Kto będzie rywalem ”Szpili”?

Artur Szpilka zapowiada kolejny pojedynek: Będzie grubo! Kto będzie rywalem ”Szpili”?

Gotowi na czwartą walkę Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki? ”Szpila” w mediach społecznościowych zapowiada swój kolejny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Pięściarz z Wieliczki opublikował zdjęcie z jednym z właścicieli KSW – Martinem Lewandowskim.

Szpilka

Przejście do MMA w wykonaniu ”Szpili” wydaje się strzałem w dziesiątkę. Artur sam podkreśla, że odżył i znalazł drugie sportowe życie. Progres reprezentanta WCA Fight Team jest również widoczny.

Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie swój debiut odnotował w czerwcu poprzedniego roku na gali KSW 71 w Toruniu, gdy przed czasem zastopował Ukraińca – Sergey’a Radchenko. Był też start w freakowej organizacji. 34-latek wystąpił na High League 4, gdzie szybko pokonał Denisa Załęckiego. Kontuzja ”Bad Boya” szybko dała o sobie znać i było po wszystkim.

Ostatni pojedynek ”Szpila” zaliczył na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie niewątpliwie zyskał największy skalp. Artur w drugiej odsłonie zastopował faworyzowanego weterana KSW – Mariusza Pudzianowskiego.

Tak to wyglądało:

Szpilka zabiera głos!

Artur Szpilka w mediach społecznościowych zapowiada swój czwarty pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” jest już po spotkaniu z jednym z właścicieli KSW.

Coś się szykuje 🤭😉💯 Martin Lewandowski

Coś się szykuje 🤭😉💯 Martin Lewandowski

Posted by Artur Szpilka on Wednesday, August 16, 2023

Pod koniec roku stoczę swoją kolejną walkę na gali KSW. Zapraszam firmy (małe i większe) zainteresowane współpracą, reklamą, które chcą mnie wspierać w przygotowaniach do walki. Zapowiada się ekscytujące zestawienie. Kontrakt: artur.szpilka2013@gmail.com

https://www.facebook.com/szpilka.artur/posts/855553065936539?ref=embed_post

Ponadto ”Szpila” zareagował na jeden z komentarzy widzów i zapewnił:

Będzie grubo

Kto będzie przeciwnikiem Artura? Nie można wykluczyć, że polska organizacja będzie chciała wrócić do zestawienia, do którego próbowano doprowadzić w Szczecinie. Mowa tutaj o starciu z uznanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis