MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka wskazuje następnego rywala Materli: Zasłużył na tę walkę!

Artur Szpilka wskazuje następnego rywala Materli: Zasłużył na tę walkę!

Artur Szpilka ma pomysł! Popularny były pięściarz, a teraz zawodnik MMA wskazał z kim mógłby Michał Materla zawalczy w kolejnym pojedynku. ”Szpila” zapewnia, że jest to dobre zestawienie i, na które były mistrz KSW zasługuje.

Szpilka

Podopieczny Piotra Bagińskiego podczas sobotniej gali XTB KSW 89 w Gliwicach stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze średniej. Materla był na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Materla skrzyżował rękawice z Pawłem Pawlakiem.

Reprezentant Octopus Łódź kontrolował cały pojedynek w stójce. Paweł korzystał z licznych kopnięć i był ciągle ruchliwy. Materla ruszył do przodu i trafił mocnym ciosem, ale Pawlak pozostawał ciągle czujny. Dość niespodziewanie reprezentant BT Gym mało, kiedy próbował sprowadzić walkę do parteru. Po 5-rundach Pawlak wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów i tym samym po raz pierwszy udanie obronił tytuł. 

 Szpilka ma pomysł!

Artur Szpilka w rozmowie z Arturem Mazurem wskazał następnego potencjalnego rywala Michała Materli. ”Szpila” uważa, że jest to dobre zestawienie.

Mowa o potencjalnym rewanżu Materli z Mariuszem Pudzianowskim!

Martin, Maciek, róbcie walkę Pudzianowski vs Michał Materla. Zasłużył na tę walkę. Pudzian też jest po przegranych. Wygrał już raz z Michałem. Ja i tak uważam, że to jest jeden na dziesięć, ale to jest moje zdanie i nie tylko. Szacun dla Pudziana za tę walkę, bo nie można mu tego odbierać, ale jeżeli miałoby być coś piękniejszego na zakończenie kariery, to właśnie taki rewanż. Michał jak słyszy o Mariuszu Pudzianowskim, to jest błysk w oku i mega żal, że tak się to skończyło. Ja uważam, że to byłoby najrozsądniejsze zestawienie. I takie ukoronowanie kariery Mariusza i Michała.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis