MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka spotkał De Friesa: Wierzę że będzie mi dane kiedyś zawalczyć z tobą mistrzu! [WIDEO] 

Artur Szpilka spotkał De Friesa: Wierzę że będzie mi dane kiedyś zawalczyć z tobą mistrzu! [WIDEO] 

Artur Szpilka pojawił się oczywiście na wczorajszej gali KSW 89 w Gliwicach, gdzie z bliska wspierał i kibicował Michałowi Materli. Popularny ”Szpila” spotkał również i porozmawiał z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej KSW – Philem De Friesem. Artur ma świadomość, że jego walka z Brytyjczykiem w tym momencie nie ma sensu, lecz w przyszłości liczy na takie starcie.

Szpilka

Pięściarz ma za sobą kolejną operację, a jego powrót do klatki nastąpi najprawdopodobniej w maju/czerwcu. Warto przypomnieć, że ”Szpila” był planowany na wczorajszą galę. Byłoby to starcie z uznanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem. Wszystko jednak ponownie zakończyło się fiaskiem.

34-latek w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki. Ostatni miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie Artur sprawił niemałą niespodziankę. Szpilka na początku drugiej odsłony zastopował zdecydowanie bardziej doświadczonego w MMA – Mariusza Pudzianowskiego.

Szpilka spotkał De Friesa!

Artur Szpilka na gali XTB KSW 89 w Gliwicach spotkał mistrza kategorii ciężkiej – Phila De Friesa. ”Szpila” zamieścił nagranie w mediach społecznościowych i zaznaczył, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Brytyjczykiem.

Artur zaznaczył, że oczywiście w tym momencie taki pojedynek nie ma sensu.

Póki co z zaskoczenia i w formie żartu 💯Ale cały czas trenuje i wierzę że będzie mi dane kiedyś zawalczyć z Tobą Mistrzu !!!! Ale nie teraz bo zrobisz ze mnie marmoladę a po co ?💯😝 @KSW_MMA

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis