MMA PLNajnowszeKSWArtur Szpilka przed galą XTB KSW 94: Arek na pewno będzie miał kibiców dużo więcej

Artur Szpilka przed galą XTB KSW 94: Arek na pewno będzie miał kibiców dużo więcej

Artur Szpilka udzielił wywiadu przed nadchodzącą wielkimi krokami galą XTB KSW 94, która już 11 maja odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem jest jedną z najważniejszych walk tej imprezy.

Artur Szpilka

“Szpila” od dawna przygotowuje się do tego starcia, a teraz odpowiedział na wiele pytań dziennikarza Jarosława Świątka na temat zestawienia go z utytułowanym kickbokserem.

Były pięściarz, a obecnie nowa gwiazda Federacji KSW nie ukrywa, że czuje, iż Arkadiusz Wrzosek będzie miał większe wsparcie kibiców na trybunach Ergo Areny podczas ich walki.

Artur Szpilka przed galą XTB KSW 94: Arek na pewno będzie miał kibiców dużo więcej

Arkadiusz Wrzosek oprócz swojej sportowej odsłony, jest także deklarowanym kibicem Legii Warszawa i nie ukrywa przynależności do grona kibiców stołecznego klubu.

Ci z kolei wspierają Polaka na jego walkach, czego świadomy jest Artur Szpilka, przewidując iż kibicowsko Wrzosek przebije go podczas gali w Gdańsku:

“Arek na pewno będzie miał kibiców dużo więcej, ponieważ pochodzi z klubu Legia Warszawa. Jest też czynnym kibicem. Co by nie mówić, to kibice Legii wspierają go na tych walkach. Na Narodowym to było takie naprawdę emocje, ciary można powiedzieć. Ja zawsze mówiłem, a widziałem już chyba trzy walki na żywo – jedna była z Tomkiem Sararą, jak walczył na Torwarze – to robiło wrażenie, jak wszyscy zdjęli koszulki. To nieodłączna część Arka – kibice i tyle.”

Całą rozmowę z Arturem Szpilką dla Jarosława Świątka przed galą XTB KSW 94 możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis