MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka otwarty na walkę z Diablo Włodarczykiem: Może jak pokona freaka to nabierze odwagi

Artur Szpilka otwarty na walkę z Diablo Włodarczykiem: Może jak pokona freaka to nabierze odwagi

Wczoraj bardzo głośnym echem w środowisku sportów walki w Polsce odbiła się informacja o angażu Krzysztofa Włodarczyka przez organizację FAME MMA. W sieci zawrzało, a inny były już pięściarz Artur Szpilka zaznaczył, że ciągle jest otwarty na walkę z Diablo Włodarczykiem i przyznał, że taka propozycja już w przeszłości padła ze strony KSW.

Artur Szpilka otwarty na walkę z Diablo Włodarczykiem

Diablo w organizacji FAME MMA zadebiutuje już na wrześniowej gali FAME MMA 19. Jego rywal na ten moment nie jest jeszcze znany:

“Tak… TO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE!!!

Krzysztof DIABLO Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC i IBF, który legitymuje się rekordem 66-4-1 (w tym 41 nokautów) zadebiutuje w MMA podczas gali FAME 19! Diablo toczył zażarte boje na światowych ringach, bił się z najlepszymi na świecie. Teraz wkracza do oktagonu FAME, gdzie czekają na niego nowe wyzwania”

Artur Szpilka otwarty na walkę z Diablo Włodarczykiem: Może jak pokona freaka to nabierze odwagi

Angaż Krzysztofa Diablo Włodarczyka w organizacji FAME MMA skomentował w mediach społecznościowych Artur Szpilka.

Nowy gwiazdor Federacji KSW w odpowiedzi na sugestię zestawienia tych dwóch zawodników rzuconą przez popularnego użytkownika Sebinho93x przyznał wprost, że jest otwarty na takie starcie i co ciekawe, już kiedyś w Federacji KSW były rozmowy na temat jej zorganizowania:

“Ja jestem jak najbardziej na tak składał mu @martinksw
na mój debiut ale nie chciał może jak pokona freaka to nabierze odwagi nie ukrywam ze to by było mordobicie.” – napisał Szpila na Twitterze.

Dla Włodarczyka walka w FAME MMA będzie debiutem w starciu na zasadach MMA. Artur Szpilka natomiast ma już za sobą kilka takich pojedynków. “Szpila” w klatce pokonywał już takich zawodników jak Mariusz Pudzianowski, Sergiei Radczenko czy Denis Załęcki.

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę w klatce między dwoma utytułowanymi pięściarzami? Kto wg Was wygrałby starcie Artur Szpilka vs Krzysztof Diablo Włodarczyk?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis