MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekArtur Szpilka odpowiada na słowa Wrzoska: Będzie to wielkie wyzwanie, nie mogę się doczekać!

Artur Szpilka odpowiada na słowa Wrzoska: Będzie to wielkie wyzwanie, nie mogę się doczekać!

Arkadiusz Wrzosek (4-0) w sobotę podczas gali XTB KSW 90 odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej przygodzie w mieszanych sztukach walki. 31-latek tuż po walce wyznał, że chętnie w następnym starciu spotka się w końcu z Arturem Szpilką. O tym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. ”Szpila” odpowiedział na słowa Wrzoska.

Szpilka

Nasz utalentowany kick-boxer udowodnił, że drzemie w nim naprawdę duży potencjał. Wrzosek przed własną publicznością skrzyżował rękawice z pełnoprawnym zawodnikiem MMA, który przecież w poprzednim roku pokonał czołowego ciężkiego Michała ”Longera” Andryszaka.

Wrzosek pierwszym z ciosów mocno podłączył Ivana Vitasovicia, który kompletnie był zaskoczony i pogubiony w tym pojedynku. Chorwat próbował przenieść walkę do parteru, ale Polak był na to przygotowany i szybko walka wróciła do stójki, gdzie była pełna dominacja Wrzoska. Zaraz Vitasović ponownie padł na deski, a wtedy Arkadiusz kolejnymi uderzeniami zakończył pojedynek.

Szpilka odpowiada!

Artur Szpilka na instagramie postanowił odnieść się do słów Arkadiusza Wrzoska. ”Szpila” jest po operacji, a jego powrót jest planowany tuż przed wakacjami.

O starciu Szpilka-Wrzosek mówiło się już parę razy. Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie jest chętny na pojedynek z Wrzoskiem.

Wczoraj zostałem wywołany do tablicy. Także, Arku, przyjmuję oczywiście. Czekam na datę walki. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka. Będzie to wielkie wyzwanie. Nie mogę się doczekać. Lecimy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis