MMA PLNajnowszeGROMDAArtur Szpilka nie przebierał w słowach. Krytycznie ocenił debiut Popka w GROMDZIE!

Artur Szpilka nie przebierał w słowach. Krytycznie ocenił debiut Popka w GROMDZIE!

GROMDA 15 przeszła do historii, tak samo jak debiut Popka w walce na gołe pięści. Kontrowersyjny raper został brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie, a na poprawkę dostał jeszcze lewym sierpowym od Artura Szpilki!

Szpilka ostro o Popku
Foto: GROMDA

Wczoraj doszło do długo wyczekiwanego debiutu Popka w GROMDZIE. Niestety, występu Króla Albanii nie można zaliczyć do udanych.

Mikołajuw zaczął dobrze, trafił lewym sierpowym, który zrobił wrażenie na przeciwniku z Francji. Popek wyraźnie rozochocony udaną akcją rozpuścił ręce, starając się dokończyć dzieło zniszczenia – kompletnie jednak zapomniał o defensywie. Orsu Corsu wystrzelił prawym podbródkowym w kontrze… i koniec! Popek został wyliczony do dziesięciu, błyskawicznie przegrywając w swoim debiucie.

Artur Szpilka ostro o Popku!

Po skończonej gali przyszedł czas na podsumowanie. Jednym z gości w studiu był aktualny zawodnik KSW, Artur Szpilka, który nie przebierał w słowach, mówiąc o dyspozycji Popka.

Nie da się przyjść ze świata koncertów i narkotyków do ringu i walczyć. Nie chciałem głośno mówić przed pojedynkiem, ale zobaczyliśmy z kim walczył…

ZOBACZ TAKŻE: XTB KSW 89: Bartosiński i Pawlak łapią stopa do Gliwic. Kierowca kazał im zapiąć pasy [WIDEO]

Podzielacie zdanie Artura? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis