MMA PLBabilon MMAArtur Gwóźdź po Babilon MMA 12: Moi podopieczni zdominują “Tylko Jeden” [WIDEO]

Artur Gwóźdź po Babilon MMA 12: Moi podopieczni zdominują “Tylko Jeden” [WIDEO]

Foto: materiały własne

Artur Gwóźdź to czołowa postać ArtNox Fight Club. Na gali Babilon MMA 12 okazję do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymało kilku jego podopiecznych. Oprócz ich występów trener zdradził również plany innych prowadzonych przez niego zawodników.

Podczas 12 gai od Babilonu w klatce pojawiło się trzech przedstawicieli Gwoździa – Paweł Pawlak (15-4-1), Filip Stawowy (6-1) oraz Mateusz Ostrowski (9-9-1). “Zenek” wygrał swoje starcie, przerywając serię trzech porażek z rzędu. “The Tank” z kolei przedłużył “streak” wygranych do czterech. Zwycięstwa nie odniósł z kolei “Plastinho”, remisując z Adrianem Błeszyńskim (9-3-1) w mistrzowskim starciu.

Trener ocenił występy swoich podopiecznych. Szkoleniowiec przyznał, że jego zdaniem Pawlak wygrał swoją walkę. Z drugiej strony Gwóźdź powiedział, iż Ostrowski bardzo cieszył się z wygranej, co przekłada się również na jego radość.

Nasz dziennikarz nie podjął jednak jedynie tematu gali. Mianowicie twarz ArtNoxu powiedziała też o swoich innych podopiecznych. Przede wszystkim poruszono kwestię Adriana Bartosińskiego (7-0), który zbierał pieniądze na to, by wykupić swój kontrakt w FEN, dzięki czemu będzie on mógł wystartować w programie “Tylko Jeden”. Gwóźdź zdradził, że działania zakończyły się sukcesem. Ponadto dowiedzieliśmy się, iż w programie wystąpi większa ilość “ArtNoxów”.

Pełny wywiad z Arturem Gwoździem poniżej: