MMA PLNajnowszeGamrotArman Tsarukyan mocno o Mateuszu Gamrocie: Pozostał na tym samym poziomie co był!

Arman Tsarukyan mocno o Mateuszu Gamrocie: Pozostał na tym samym poziomie co był!

Arman Tsarukyan (21-3) jest już naprawdę bliski walki o tytuł mistrzowski w kategorii lekkiej. Wcześniej jednak czeka go duża walka i nie lada wyzwanie. “Ahalkalakets” ponownie wypowiedział się o swoim byłym rywalu, a naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. 

Gamrot

Reprezentant Armenii wystąpi na jubileuszowej gali UFC 300, która już trzynastego kwietnia odbędzie się w Las Vegas. Arman skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Charlesem Oliveirą. 

Tsarukyan po drugiej przegranej w UFC (mowa o starciu właśnie z Gamrotem) odnotował trzy zwycięstwa z rzędu. Ostatnie należało do tych bardzo ważnych. 27-latek już w pierwszej odsłonie efektownie odprawił Beneila Dariusha.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Tsarukyan uważa, że Gamrot stanął w miejscu!

Arman Tsarukyan (21-3) w rozmowie z portalem Sport24.ru wypowiedział się o naszym reprezentantcie Mateuszu Gamrocie. 27-latek twierdzi, że Gamrot stanął w miejscu i pozostaje ciągle na tym samym poziomie.

Gamrot? Nie. To miało miejsce dawno temu. Obecnie jestem na zupełnie innych poziomie, a on pozostał na tym samym, na jakim był. Dla mnie niebezpieczni są Gaethje i Oliveira.

Przypomnijmy, że Gamrot w swoich ostatnich wypowiedział mówił o potencjalnym rewanżu z Tsarukyanem. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team podkreślał, że styl Armana mu pasuje i chętnie stoczy z nim drugi pojedynek.

Mateusz Gamrot (23-2) już dziewiątego marca wystąpi na kapitalnie zapowiadającej się gali UFC 299 w Miami. Polak skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis