MMA PLNajnowszeKSWWrzosek ostro o freakach! Komentuje ostatnie ogłoszenia: Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku!

Wrzosek ostro o freakach! Komentuje ostatnie ogłoszenia: Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku!

Gwiazdor Federacji KSW Arkadiusz Wrzosek w najnowszym wywiadzie, który udzielił Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce ostro wypowiedział się o freakach. Jego zdaniem w tym momencie organizacje freakowe zaczynają korzystać z usług osób coraz bardziej kontrowersyjnych.

Arkadiusz Wrzosek ostro o freakach

Wrzosek znajduje się na ostatniej prostej przed walką z Arturem Szpilką, do której dojdzie już w tę sobotę 11 maja na gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Starcie z udziałem byłego kickboksera i byłego pięściarza będzie co-main eventem całego wydarzenia. Walką wieczoru natomiast będzie starcie o pas mistrzowski wagi półśredniej między Adrianem Bartosińskim a Igorem Michaliszynem.

Arkadiusz Wrzosek ostro o freakach! Komentuje ostatnie ogłoszenia: Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku!

Wrzosek o swojej walce ze “Szpilą” opowiadał Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce. Ale nie tylko o tym była mowa. Dziennikarz i zawodnik KSW poruszyli także kwestię dzisiejszych freaków.

Zdaniem Wrzoska zaczynają one przekraczać niebezpieczną granicę i ze słów, które wypowiedział najprawdopodobniej chodzi mu o zestawienie byłego gangstera – Masy z byłym krawerem, pogromcą “Cesarza polskich freak fightów” – Jackiem Murańskim:

“Nie dość, że brakuje już pomysłów na zestawienia, zaczynają być takie odgrzewane kotlety i branie osób, które już nie są znane z tego, że coś tam zrobiły, że prowadzą jakiś kanał na youtubie czy są streamerami, tylko biorą takie osoby, które są w jakiś sposób kontrowersyjne, a niektóre wręcz za mocno. To się szczególnie dotyczy dwóch ostatnich pojedynków, które mi się rzuciły w oczy.

Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku, nie powinni żyć w przestrzeni publicznej i nie wiem co złego mogę powiedzieć na ten temat. A pewnie wyjdą, zawalczą, będą wygwizdani przez całą halę, a na koniec – co jest śmieszne – wszystkim cyferki się będą zgadzały. Nie wnosi to nic pozytywnego do społeczeństwa, a tym bardziej do sportu, a pewnie zarobią tylko osoby wokół na tym.”

Cały program Klatka po Klatce z udziałem Arkadiusza Wrzoska do sprawdzenia poniżej:

A Wy zgadzacie się z opinią gwiazdy KSW? Czy freak fighty zaczynają już się ludziom przejadać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis