MMA PLNajnowszeKSWArkadiusz Wrzosek o relacjach z Arturem Szpilką: Aż z takim kolegą się jeszcze nie biłem

Arkadiusz Wrzosek o relacjach z Arturem Szpilką: Aż z takim kolegą się jeszcze nie biłem

Już 11 maja w słynnej trójmiejskiej hali Ergo Arena odbędzie się gala XTB KSW 94, na której to dojdzie do głośnej walki w wadze ciężkiej między byłym kickbokserem i byłem pięściarzem. Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wypowiedział się o relacjach z Arturem Szpilką.

Arkadiusz Wrzosek o relacjach z Arturem Szpilką

Walka Wrzoska ze Szpilką ma być main eventem całego wydarzenia, na którym także dojdzie do walki o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej między Robertem Ruchałą a Patrykiem Kaczmarczykiem.

Arkadiusz Wrzosek o relacjach z Arturem Szpilką: Aż z takim kolegą się jeszcze nie biłem

Wrzosek porozmawiał z dziennikarzem Jarosławem Świątkiem, gdzie w wywiadzie poruszył m.in. kwestię relacji z Arturem Szpilką.

Legenda kickboxingu nie ukrywa, że na ten moment dobrze żyje ze “Szpilą”, a ich face to face, który oglądaliśmy podczas gali KSW Epic to było coś w jego odczuciu nienaturalnego, bowiem między tymi zawodnikami nie ma złej krwi:

“Ciężko było mi się odnaleźć. Bo wiesz, z Arturem naprawdę mamy – mieliśmy – taki fajny kontakt do tej pory. Naprawdę, mogę go kolegą branżowym nazwać. Lepszy miałem z nim kontakt niż z Tomkiem Sararą przed naszą walką czy nawet z Tomkiem Moznym. Wydaje mi się, że jeszcze aż z takim kolegą się nie biłem. Musieliśmy patrzeć na siebie, wymieniać groźne miny i te spojrzenia, te groźne miny to są emocje, a ja nie mam do niego złych emocji.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis