MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula otwarty na walkę z Głowackim: Mam respekt dla Krzysztofa, ale nie czuję lęku!

Arkadiusz Tańcula otwarty na walkę z Głowackim: Mam respekt dla Krzysztofa, ale nie czuję lęku!

Arkadiusz Tańcula nie pierwszy raz zaskoczył swoją wypowiedzią. ”Aroy” w rozmowie z Super Expressem wyjawił, że jest otwarty na potencjalne zestawienie z Krzysztofem Głowackim. Ponadto ponownie był temat również walki z Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem.

Tańcula

Zawodnik FAME MMA już w rozmowie z TV Reklama mówił o potencjalnym zestawieniu z ”Diablo”.

Ucieszyłem się, że KSW sięga po innych ludzi, to jest akurat spoko. Drzwi się otwierają na nowe postaci, fajny ruch. W sumie ja o czymś takim nie myślałem, bo podawałem potencjalnych rywali Akop Szostak, Erko Jun czy freakowi. Mógłbym zawalczyć z jakimś bokserem, umiejętności grapplerskie mam na takim poziomie, że bez problemu mógłbym zawalczyć z na przykład z ”Diablo” Włodarczykiem. Czemu nie? Czy jakimś innym bokserem. Mogę się bić nawet z 90-kilogramowymi dzikami, tylko niewywodzącymi się z MMA, tylko jakimś bokserem czy kickboxerem. Mam taki parter, że mógłbym sobie poradzić.

Tańcula w ostatnim starciu stanął przed szansą zdobycia pasa w organizacji FAME MMA. Miało to miejsce na 18 edycji, która dwudziestego maja odbyła się w Łódź. Arkadiusz po całym dystansie musiał uznać wyższość Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Tańcula o walce z Głowackim!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z Super Expressem wyznał, że jest otwarty na starcie z… Krzysztofem Głowackim.

Oczywiście, że jest respekt do zawodowego pięściarza. Jeden cios może zgasić światło, ale w każdej walce jest jakieś ryzyko. Lucky punche kończyły pojedynki czysto freakowe. Mam respekt dla Krzysztofa, ale nie czuję lęku. Czuję pozytywną adrenalinę wielkiego wyzwania i ogromnej szansy. Tyle.

”Gówka” swój debiut zawodowy odnotował na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Krzysztof już w pierwszej odsłonie znokautował Patryka ”Glebę” Tołkaczewskiego.

Zobacz także:

Marcin Najman udostępnia i nawołuje! Pomóżmy 17-letniej Weronice! Widzieliście?

Tu jest potrzebna natychmiastowa pomoc! Zaledwie 17 letnia Weronika zachorowała na ciężką postać niedokrwistości. W tym momencie możemy pomóc młodej dziewczynie poprzez stronę zrzutka.pl. O zrzutce wspomina i nawołuje do pomocy Marcin Najman – w swoich mediach społecznościowych. 

MMA-VIP wraca! Znamy pierwsze szczegóły! Co wy na to?

MMA-VIP wraca po dalekiej podróży. Nikomu nie trzeba przedstawiać afery związanej z czwartą edycją, bo tą sytuacją żyła cała Polska. W tamtym momencie granica dobrego smaku została przekroczona, ale organizacja chcę zacząć z nową kartą. Dacie szansę MMA VIP?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis