MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula nie zrobił wagi przed FAME Friday Arena 2! Wiemy ile przestrzelił

Arkadiusz Tańcula nie zrobił wagi przed FAME Friday Arena 2! Wiemy ile przestrzelił

Jesteśmy po porannym ważeniu przed piątkową galą FAME Friday Arena 2, która odbędzie się w Szczecinie. Jak się okazuje Arkadiusz Tańcula jest jedynym zawodnikiem, który nie wypełnił wymaganego limitu wagowego.

Tańcula

To jest mocne tempo! ”Aroy” już jutro zmierzy się z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. W main evencie zobaczymy rewanż pomiędzy Michałem ”Boxdelem” Baronem, a Pawłem ”Prezesem FEN” Jóźwiakiem.

W main evencie ostatniej gali FAME MMA 19 – Arkadiusz Tańcula odnotował kolejne zwycięstwo w freakowej organizacji. Przypomnijmy, że wstępnie ”Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem.  Kibice spodziewali się wielkich emocji w klatce, ale obeszli się smakiem. Więcej było kalkulowania, czekania… Tańcula dobrze kontrował ciosem prostym. Podopieczny Mirosława Oknińskiego ciągle rzucał cepami, ale bardzo często nie dochodziły one do celu. ”Ferrari” miał swój moment w drugiej rundzie, gdy poszedł za ciosem, ale Tańcula przetrwał kryzys. W trzeciej odsłonie Tańcula zdobył obalenie i dobrze pracował ciosami. Tym samym ”Aroy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tańcula nie zrobił wagi!

Jak się okazuje Arkadiusz Tańcula na porannym ważeniu nie wypełnił limitu wagowego. ”Aroy’ przestrzelił o 0,6 kg. Tym samym 30% wynagrodzenia Tańculi wędruje na konto Polańskiego. 

arek tańcula odpuszcza dalsze próby zbijania wagi. 30% z wynagrodzenia wędruje do polaka. adrian polański: „wydań to na rozwój osobisty”.

Poranne ważenie praktycznie w całości udane. 21 zawodników zrobiło wagę ✅ Arkadiusz Tańcula 78,2kg  – 0,6 kg ponad limitem wagowym z tolerancją ❌

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis