MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula mocno odpowiada prezesowi FEN: Powoli zapracowuję sobie Pan na… 

Arkadiusz Tańcula mocno odpowiada prezesowi FEN: Powoli zapracowuję sobie Pan na… 

W przyszłości dojdzie do starcia Pawła Jóźwiaka z Arkadiuszem Tańculą? Jak widać w przyszłości nie możemy tego wykluczać. ”Aroy” postanowił szybko i mocno odpowiedzieć na słowa prezesa Fight Exclusive Night.

Tańcula

Trzeba przypomnieć, że Jóźwiak nie był zadowolony już w przeszłości z wypowiedzi Tańculi, który został zapytany o typ walki Jóźwiak-Murański. Tańcula stwierdził wtedy, że Murański jego zdaniem wygra, bowiem prezes nie ma serca do walki.

Jacek człowiek, który przeżył naprawdę wiele. Nie chcę się już nic wypowiadać. Niech się spełnia, niech robi co może. Jeżeli w jakiś sposób to go odstresowuje, pomaga mu zapomnieć o tym – to niech sobie to robię. Życzę mu jak najlepiej. Przeżył tragedię. Niech się bije, gdzie chce – niech nawet w KSW zawalczy (…) Szczerze? Murańskiemu kibicuje i wiem, że wygra, bo Paweł Jóźwiak nie ma serca do walki, nie ma duszy wojownika. Obawiam się, że Jóźwiak zwariuje jak ten gościu… Jóźwiak może go obijać, a on dalej będzie stał, bo Jacek Murański to jest gość, który ma charyzmę i chce się bić. On dostaje w pi****, dostaje mocne ciosy i on dalej idzie. Ty już nie masz siły bić, zmęczyłeś się biciem go, a on dalej stoi i chce się bić. Myślę, że tego przerazi się Jóżwiak. Zwłaszcza, gdy Najman postawił się i chciał się bić,  to co powiedział w wywiadzie po ”zdziwiłem się, że chciał się bić”. No to ku*** się zdziwi jak Murański chce się bić i nie podda się. Według mnie wygra Jacek Murański.             

Jóźwiak wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA we Wrocławiu, gdzie odnotował dwa zwycięstwa jednego wieczoru. Prezes Fight Exclusive Night pewnie wypunktował ”Murana” i szybko zastopował Ernesta ”Reda” Ivandę.

Tańcula odpowiada!

Arkadiusz Tańcula już w najbliższą sobotę stoczy kolejną walkę w freakowej organizacji. Reprezentant Grapplingu Kraków wystąpi w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie jego przeciwnikiem będzie Amadeusz ”Ferrari’ Roślik.

Tańcula na twitterze postanowił zareagować na słowa prezesa FEN. Czy w przyszłości dojdzie do walki Tańcula-Jóźwiak?

Prezes FEN: Tancula został zezłomowany….🤣

Arkadiusz Tańcula: Panie Pawle! Swoimi wypowiedziami powoli zapracowuję sobie Pan na znalezienie się na mojej liście osób do zutylizowania. Jeśli taki jest Pański cel to proszę dać znać – otrzyma Pan numerek 3 w kolejce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis