MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula dostał pozew od Jacka Murańskiego: To co robi ten człowiek jest…

Arkadiusz Tańcula dostał pozew od Jacka Murańskiego: To co robi ten człowiek jest…

To nie koniec informacji od Arkadiusza Tańculi. Freak fighter w rozmowie z kanałem FAME NEWS wyjawił, że dostał pozew od Jacka Murańskiego. Tańcula był mocno zaskoczony i nazwał Murańskiego ”cmentarną hieną”!

Tańcula

Tańcula w ostatniej walce został wysłuchany i dostał upragnioną walkę o pas w freakowej organizacji. Reprezentant Grapplingu Kraków przy drugiej próbie skrzyżował rękawice z Maksymilianem Wiewiórką. Przy pierwszej próbie ”Aroy” doznał kontuzji. Tańcula nie dał rady przeciwstawić się zapasom i kontroli z góry ”Wiewióra”. Ponadto Wiewiórka był bliski zwycięstwa przez poddanie. Ostatecznie walka zakończyła się decyzją sędziów.

Teraz Arkadiusz Tańcula będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Najbliższa walka już drugiego września podczas FAME MMA 19 w Krakowie. Przeciwnikiem Tańculi będzie Amadeusz ”Ferrari” Roślik.

Tańcula dostał pozew od Murańskiego!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z kanałem FAME NEWS wyjawił, że dostał pozew od Jacka Murańskiego.

Oto co powiedział ”Aroy” o swoim byłym rywalu:

Przyszedł mi pozew od starego (…) To co ten człowiek robi, tam piszę, to jest naprawdę nieprawdopodobne. Dwa lata temu to bym się tym przejmował i by mi weszli do głowy, a teraz po prostu jest im ich żal. Nawet mnie to nie śmieszy, bo to nie jest śmieszne. Jest mi żal, że gość tak robi i jest taką cmentarną hieną, gdzie na śmierci syna próbuje ode mnie jakieś pieniądze wyżulić. To co robi ten człowiek jest po prostu niesmaczne. Jest to zwykła cmentarna hiena i to jeszcze nad grobem własnego syna.        

Przypomnijmy, że Tańcula dwa razy krzyżował rękawice z Jackiem Murańskim. ”Muran” pokazał charakter, ale w tym pojedynku przyjął bardzo dużo uderzeń. Warto podkreślić, że były to walki w rzymskiej klatce.

W ostatnim czasie Jacek miał też przesłanie do Amadeusza Roślika, który przecież zmierzy się z Tańculą.

To już cztery miesiące po operacji. Prawa ręka powoli, bardzo powoli ale wciąż wraca do właściwego rytmu. PS: Amadeusz jedziesz 02.09 z tym śliskim rakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis