MMA PLNajnowszeBez kategoriiAnthony McGann: Jeszcze nigdy nie widzieliście takiego Rampage’a

Anthony McGann: Jeszcze nigdy nie widzieliście takiego Rampage’a

rampage-wolfsliar.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Anthony McGann – trener/ menadżer:

Jeszcze nigdy nie widzieliście takiego Rampage’a jakiego ujrzycie podczas UFC 92. Rampage pracował z czołowymi sparingpartnerami, ekspertami, czołowymi trenerami od kondycji, siły. Pracował z dietetykami takimi jak Kerry Kayes. To jest Rampage, który powróci do oktagonu, zdobędzie pas i będzie go bronił przez lata.

Quinton Jackson skrzyżuje rękawice z Wanderleiem Silvą na gali UFC 92, która odbędzie się 27 grudnia w MGM Grand Garden Arena, Las Vegas.

Na polskich stronach bukmacherskich widnieje taki sam kurs na obu zawodników (1.80 zł). Osobiści obstawiałbym Wanderleia.

Wand swoją ostatnią walkę szybko zwyciężył z Keithem Jardinem nokautując go w 36 sekundy. Silva po tej walce odzyskał pewność siebie. Quinton Jackson na gali UFC 86 stracił pas UFC wagi półciężkiej przegrywając przez jednogłośną decyzje sędziów. Po porażce Rampage miał kłopoty z prawem co nie sprzyja jego wizerunkowi. Głównym powodem dlaczego postawiłbym na Brazylijczyka jest fakt, że Wanderlei już dwukrotnie pokonywał Jacksona. Podczas PRIDE Final Conflict 2003 Wand wygrał przez TKO a na PRIDE 28 – High Octane zwyciężył przez KO (kolana w klinczu).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis