MMA PLNajnowszeBez kategoriiAngels of Fire IV: Walki Juniorów!

Angels of Fire IV: Walki Juniorów!

aofiv1.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Na gali AoF IV Against All Odds – 15.11.2008 Płock, odbędą się też 2 walki juniorów:

Zakaria Zouggary (14 lat) – Mikes Gym Holandia  vs. Mateusz Rajewski (15 lat) – Rajewski Team Polska  – kat. do 51 kg

Nabil Kamrani (18 lat) Mikes Gym Holandia vs. Robert Rajewski (17 lat) Rajewski Team  Polska – kat. do 57 kg

Oba pojedynki to walki na zasadach K-1 na dystansie 3x 2min. Oczywiście zawodnicy będą walczyć w kaskach i ochraniaczach.  Będzie to mecz pomiędzy klubem z Polski – Rajewski Team Płock / Mała Wieś a klubem z Holandii – Mikes Gym Amsterdam.

Dla większości  fanów K-1 nie musimy przedstawiać i reklamować grupy Mikes Gym, której właścicielem i głównym trenerem jest legendarny już Mike Passenier. Wystarczy zerknąć na którąkolwiek transmisję z oficjalnych imprez K-1 i w każdej z nich możemy zobaczyć zawodnika z Mikes Gym oraz samego  Mike Passenier. Mike był już raz w Polsce, było to na gali AoF II 27. 10. 2007r., kiedy to jego zawodnik Murthell Groenhart w pięknym stylu wygrał 8 osobowy turniej na zasadach K-1 w kategorii wagowej -75kg.

Bardziej należałoby przedstawić klub Rajewski Team Płock / Mała Wieś, co uczynimy już niebawem w oddzielnym artykule.
Jaki będzie wynik tej konfrontacji. Jeśli miałbym oceniać wynik na podstawie osiągnięć obu klubów czy sukcesów oraz doświadczenia obu trenerów tych grup to nasi zawodnicy są z góry skazani na pożarcie. Po za tym wystarczy zerknąć na rekordy zawodników z Holandii:

NABIL KAMRANIAGE:
Wiek: 18 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 59 kg
Wygrane: 30
Przegrane: 3
Remis: 4
KO: 17

ZAKARIA ZOUGGARY
Wiek: 14 lat
Wzrost: 160 cm
Waga: 53 kg
Wygrane: 13
Przegrane: 1
Remis: 1
KO: 1

Nic dodać nic ująć, a na wynik tej konfrontacji musimy zaczekać do 15 listopada br. Jedno jest pewne jak powiedział trener klubu Rajewski Team Płock / Mała Wieś Robert Rajewski ( senior) jego chłopcy chcą pokazać, że nie są gorsi od najlepszych zawodników na świecie i bez kompleksów staną do tej rywalizacji. Mimo tego, że jesteśmy małym wiejskim klubem będziemy przygotowani na godne reprezentowanie całego polskiego środowiska Sportów Walki, chcemy pokazać, że my Polacy potrafimy walczyć tylko musimy dostać szansę na pokazanie tego. Angels of Fire dał nam tą szansę i zamierzamy ją wykorzystać maksymalnie – powiedział Robert Rajewski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis