MMA PLBez kategoriiAngels of Fire “Champions” za niespełna trzy tygodnie!

Angels of Fire “Champions” za niespełna trzy tygodnie!

aofv

W drugą niedzielę maja (10.) Płock znów stanie się stolicą sportów uderzanych. Wszystko za sprawą gali Angels of Fire V. Będzie to wielkie widowisko sportowe. Tym bardziej że z roku na rok przyciąga coraz szersze grono kibiców i co najważniejsze – utalentowanych, mocnych zawodników. Hala Chemika, która zwykła przyjmować kibiców piłki ręcznej, tym razem stanie się areną, na której o najwyższe trofea bić się będą zawodnicy z całego świata, w tym także szeroka kadra reprezentantów Płocka.

Organizatorem imprezy jest płockie Stowarzyszenie Polska Liga Kick Boxingu (PLKB) przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Miasta Płocka (honorowy patronat nad cyklem objął prezydent Mirosław Milewski). Promotorem i menadżerem projektu jest Tadeusz Kopciński. Wszystkie pojedynki będą sankcjonowane przez Polski Związek Kick Boxingu (PZKB) oraz światową federację World Karate and Kickboxing Association (WKA) , oficjalnych patronów sportowych Angels of Fire.
– Każda z gal Angels of Fire charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Tym razem będą to walki o tytuły mistrzowskie – tłumaczy Marcin Kansy, prezes Stowarzyszenia Polska Liga Kickboxingu.- Po raz pierwszy w historii uderzanych sportów walki, na jednej gali odbędzie się aż siedem pojedynków o tytuły zawodowe. Stąd też nazwa “Champions”. Emocji nie zabraknie, bo zawodnicy zawsze dają z siebie wszystko w walkach o tytuły.

I wszystko na zasadach K-1. Będą to pojedynki o tytuły Zawodowego Mistrza Świata WKA, Zawodowego Mistrza Europy WKA oraz pięć starć o pasy Zawodowego Mistrza Polski PZKB. “Kartę dań” uzupełnią cztery pojedynki w ramach meczu: Płock – Polska.

Oczywiście nie może także zabraknąć walki wieczoru. Ta zarezerwowana jest dla zawodników z czołówki światowego K-1. Zmierzą się w niej Polak Łukasz Jarosz i Holender Brian Douwes.

Po raz pierwszy telewizyjna transmisja (na żywo) z gali będzie trwała… ponad 3 godziny. – Jeszcze żadna gala sportów walki nie została pokazana w całości na antenie publicznej telewizji. To wynik dobrze układającej się współpracy między nami a mediami. Ktoś docenił wysoki poziom oraz standard organizowanych przez nas zawodów – cieszy się Tadeusz Kopciński. Początek transmisji w TVP Sport o godz. 20.30. Retransmisja przeprowadzona zostanie w TVP Sport dzień po gali, a także 20 maja w telewizji internetowej www.perfekt-tv.pl

Ruszyła już przedsprzedaż biletów, które kosztują: 50 zł (miejsce na trybunach), 100 zł (krzesła wokół ringu) oraz zaproszenia klasy VIP – stolik dla czterech osób za 600 zł. Można je nabyć na stronie oraz w płockim sklepie Lee Wrangler (ul. Królewiecka 23), Sali Bankietowej “Pan Tadeusz” (ul. Kazimierza Wielkiego 42); w Warszawie – Sklep Firmowy Sport Masters “W Narożniku” (ul. Okólnik 11 A); w Katowicach – Klub Paco (ul. Adama 33); w Rabce Zdrój – Sklep Sportowy Koperniak, D.H. Gazda (ul. Chopina 16).

Źródło: Gazeta Wyborcza Płock