MMA PLArchiwumAndrzej WasilewskiAndrzej Wasilewski mocno o Adamku w FAME: To co robi Tomek, to jest po prostu wstyd!

Andrzej Wasilewski mocno o Adamku w FAME: To co robi Tomek, to jest po prostu wstyd!

Andrzej Wasilewski uznany promotor boksu został zapytany o Tomasza Adamka, który postanowił ostatecznie związać się z freakową organizacją. ”Góral” w przyszłym roku ma stoczyć dwie pożegnalne walki w FAME MMA. Wasilewski w mocnym stylu wypowiedział się o decyzji Tomasza oraz promotorze Mateuszu Borku.

Adamek

Przypomnijmy, że właśnie dziś w Nosalowym Dworze odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 31. Michał Cieślak stanie do pierwszej obrony tytułu mistrza Europy. Polak będzie miał naprawdę ciężkie zadanie, bowiem jego rywalem będzie niebezpieczny Tommy McCarthy. Potencjalne zwycięstwo mocno przybliży Cieślaka do ponownej szansy mistrzowskiej.

Na tej samej gali do ringu wejdzie również Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk czy Kamil Szeremeta.

Wasilewski z mocnym komentarzem!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z ”Koloseum” w mocnym stylu wypowiedział się o zbliżającej się walce Tomasza Adamka w FAME MMA.

To, co robi Tomek Adamek, to jest po prostu wstyd. Wstyd, żeby sportowiec o takim dorobku wielokrotnie ogłaszał zakończenie kariery. Nie ma klasy, co innego ogłosić zakończenie i wrócić, a ogłaszać w kółko. Domyślam się, że cały czas oczekiwał na dużą gażę z Polsatu, bo w wywiadach komplementował prezesa Solorza. Ktoś w Polsacie poszedł po rozum do głowy i powiedział, że nie będzie płacił horrendalnych pieniędzy za pożegnanie Adamka.

Wasilewski wypowiedział się także o Mateuszu Borku.

Przykre, że kręcą się koło niego ludzie, chyba znowu Mateusz Borek. To jest takie niesmaczne, ja czuję, że ktoś w tym macza palce. Mateusz to twoja robota? Myślę, że twoja. Widocznie chce pomenedżerować w tych wybitnie eleganckich występach sportowych. Ja nie wiem, czy Adamek taki katolik chce uczestniczyć w takich wydarzeniach. Albo kościół i wiara, albo inne dziwne historie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis