MMA PLNajnowszeKSWAndrzej Wasilewski kontrowersyjnie: Mariusz Pudzianowski dla mnie zawsze będzie freak fighterem

Andrzej Wasilewski kontrowersyjnie: Mariusz Pudzianowski dla mnie zawsze będzie freak fighterem

Popularny w naszym kraju promotor bokserski – Andrzej Wasilewski kontrowersyjnie wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowskim, którego cały czas uważa za freak fightera, mimo że ten stoczył już 26 walk w formule mieszanych sztuk walki.

Mariusz Pudzianowski

Wasilewski gościł u Artura Mazura z programu Klatka po Klatce, gdzie opowiedział o swoim postrzeganiu świata freak figtów.

Z góry zaznaczył, że według jego pojęcia, świat freaków trzeba dzielić na dwie kategorie.

Andrzej Wasilewski kontrowersyjnie: Mariusz Pudzianowski dla mnie zawsze będzie freak fighterem

I jedną z tych kategorii są znani sportowcy, którzy z innych dyscyplin weszli do świata sportów walki. W tej dziedzinie Wasilewski umieścił Pudzianowskiego.

Cała jego wypowiedź w temacie do sprawdzenia poniżej:

“Moje widzenie freak figtów MMA cały czas ewoluuje. To ja w ogóle te wszystkie walki dzielę na dwie kategorie. Jedne: Mariusz Pudzianowski, przepraszam ale dla mnie zawsze będzie freak fighterem, co zresztą po raz kolejny zobaczyłem w jego walce z Arturem Szpilką. Ale jest to sportowiec, który w swojej dziedzinie bardzo dużo osiągnął , jest tytanem pracy, a to, że się zdarzyła okazja doskonale zarobkować i trenować i walczyć w formule MMA w żaden sposób mi nie przeszkadza.

A drugi rodzaj freak fightów to są te wulgarne konferencje prasowe, to są jakieś federacje, które chyba czasami więcej budzą emocji na samych konferencjach prasowych, chyba wśród nieletnich, bo nie wiem kto może się tym ekscytować, niż na walkach, treningu, sportu. Myślę, że powinniśmy zacząć to rozdzielać.”

Cała rozmowa Artura Mazura z kanału Klatka po Klatce do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis