MMA PLNajnowszeBoksAndrzej Wasilewski bez ceregieli o Adamku: „Mógłby się trochę bardziej szanować”

Andrzej Wasilewski bez ceregieli o Adamku: „Mógłby się trochę bardziej szanować”

Andrzej Wasilewski przejechał się po Tomaszu Adamku.

Wasilewski bez ceregieli o Adamku
Foto: Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto/ PAP/Stanisław Rozpędzik

Już w sobotę Tomasz Adamek stoczy swoją kolejną walkę, tym razem pod sztandarem Fame MMA. Utytułowany pięściarz w walce wieczoru FAME 21: Pretendent zmierzy się z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim.

W środowisku bokserskim nie brakuje osób, które krytykują „Górala” za wzięcie udziału w tego typu przedsięwzięciu. Do grona krytyków należy między innymi Andrzej Wasilewski.

Nie od dziś wiadomo, że szef grupy KnockOut Promotions nie jest wielkim fanem freak-figtów. Mówił o tym wielokrotnie.

W ostatnim wywiadzie, jakiego Wasilewski udzielił portalowi „Super Express”, wyjaśnił swoje relację z Tomaszem Adamkiem.

Uznany promotor szanuje „Górala” za jego dokonania. Nie ukrywa również, że darzy sympatią mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych – z wzajemnością.

Prywatna relacja nie przeszkadza mu jednak w tym, aby skrytykować ruchy Tomasza, gdy w jego odczuciu są niezrozumiałe lub niepotrzebne.

ZOBACZ TAKŻE: Parke wyzwał do walki Pawła Tyburskiego. Mocna odpowiedź byłego zawodnika Fame MMA!

A właśnie tak 51-latek postrzega występ Adamka w Fame MMA.

Jeśli zatem chodzi o Tomka – człowieka, to moja sympatia się nie zmieniła, natomiast jeśli chodzi o rozdrabnianie się dużego czempiona na zupełne drobne, to ja to dalej krytykuję, bo mam do tego prawo. Tomek na pewno usłyszał nie raz moją krytykę, ale znając go specjalnie się nią nie przejął. Może i dobrze, to też jest jakaś metoda na życie.

Na dodatek szef grupy KnockOut Promotions stwierdził, że wielcy mistrzowie nie powinni przeciągać kariery, odcinając kupony od nazwiska.

Dla mnie to jest duży problem, bo jeśli pięściarze, duzi mistrzowie, mają odłożone środki finansowe i nie muszą na siłę kontynuować kariery, to powinni godnie się z tym ringiem rozstawać(…)Tomek też jest zabezpieczony finansowo, za to jemu także chwała, ale mógłby się trochę bardziej szanować.

Przypominamy, że walka Tomasza Adamka już sobotę. Dostęp do FAME 21: Pretendent można wykupić – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis