MMA PLNajnowszeKSWAndrzej Kostyra zdradza: Na KSW Epic padł rekord sprzedaży PPV!

Andrzej Kostyra zdradza: Na KSW Epic padł rekord sprzedaży PPV!

Dziennikarz Super Expressu i legenda mikrofonu w świecie boksu – Andrzej Kostyra zdradza, że na gali KSW Epic padł rekord sprzedaży PPV! Wiadomość ta z zawrotną prędkością obiega właśnie portale sportowe.

KSW Epic

Gala KSW Epic odbyła się w minioną sobotę w Arenie Gliwice. W walce wieczoru kibice zobaczyli pojedynek bokserski między legendą KSW Mamedem Khalidovem a legendą polskiego boksu Tomaszem Adamkiem.

Walka ta zakończyła się jednak niefortunnie, bowiem przez kontuzję ręki Khalidova, który nie był w stanie wyjść do czwartej rundy, czyniąc tym samym Tomasza Adamka zwycięzcą pojedynku.

Andrzej Kostyra zdradza: Na KSW Epic padł rekord sprzedaży PPV!

Cała gala KSW Epic była niezwykle efektowna i obfitowała w wiele skończeń w pierwszych rundach. Efekt marketingowy także był fantastyczny.

Andrzej Kostyra w swoim najnowszym programie zdradził, że Martin Lewandowski potwierdził mu rekord sprzedaży PPV w historii Federacji KSW:

“Echo było bardzo duże. Proszę Państwa, mogę Państwu zdradzić – rozmawiałem z Martinem Lewandowskim – że padł rekord sprzedaży PPV w KSW! TO co było dotychczas rekordem pomnożyć trzeba przez trzy! Ale Martin zaznaczył też, że koszty były duże i że to była najdroższa gala i najdroższa walka wieczoru. Też rekordowa. Ale zainteresowanie było ogromne. No i Martin mówi, że jeśli by się panowie dogadali to czy pod koniec tego roku czy na początku przyszłego możnaby było zorganizować rewanż Adamek kontra Mamed Khalidov.

Co ciekawe, do wywiadu tego odniósł się także redaktor Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl, który pomnożył ostatni najlepszy wynik sprzedażowy w KSW i ogłosił, iż rekord sprzedaży mógł wynieść blisko… miliona sprzedanych PPV!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis