MMA PLNajnowszeAndrzej GołotaAndrzej Gołota typuje! Wiemy jak legendarny pięściarz widzi walkę Khalidov-Adamek!

Andrzej Gołota typuje! Wiemy jak legendarny pięściarz widzi walkę Khalidov-Adamek!

Dużymi krokami zbliża się dodatkowa gala KSW w 2024 roku. Dokładnie dwudziestego czwartego lutego odbędzie się gala KSW Epic, gdzie zobaczymy walki w różnych formułach. W main evencie Mamed Khalidov spróbuje swoich sił w formule bokserskiej. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zmierzy się z legendarnym pięściarzem Tomaszem Adamkiem. W dniu dzisiejszym poznaliśmy kto zdaniem Andrzeja Gołoty wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

Gołota

Gołota to przede wszystkim brązowy medalista olimpijski z Seulu i mistrzostw Europy z Aten. W zawodowstwie parę razy stanął przed szansą zostania mistrzem świata – brakowało często szczęścia, bowiem Andrzej zapewnił kibicom mnóstwo emocji.

Andrzej w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi pięściarzami jak Mike Tyson, Riddick Bowe, Lennox Lewis czy Chris Byrd.

Warto przypomnieć, że Gołota walczył z Adamkiem, lecz nie była już wtedy to dobra forma. Andrzej w 2009 roku na gali Polsat Boxing Night przegrał przed czasem z ”Góralem” w piątej odsłonie.

Gołota zabiera głos!

Mariola Gołota zabrała głos w mediach społecznościowych. Żona Andrzeja postanowiła odpowiedzieć na jedno z pytań internautów.

Wiemy tym samym jak Andrzej Gołota typuje zbliżającą się walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem.

Andrzej twierdzi, że Adamek nie poradzi sobie

Adamek najbliższy pojedynek stoczy w KSW. Ma on także podpisany kontrakt z freakową organizacją FAME MMA, gdzie ma stoczyć dwa starcia w 2024 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis