MMA PLNajnowszeAnderson SilvaAnderson Silva dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed walką z Jake’m Paulem?

Anderson Silva dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed walką z Jake’m Paulem?

Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Anderson Silva, który próbuje teraz swoich sił w boksie i czeka go głośna na amerykańskim rynku walka z youtuberem Jake’m Paulem rzekomo został dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed tą nadchodzącą konfrontacją.

Anderson Silva

Piszemy “rzekomo” bowiem w tej sprawie zapanował dwugłos.

Walka Jake Paul vs Anderson Silva zaplanowana jest na najbliższy weekend – 30 października. Starcie to będzie transmitowane w systemie PPV.

Anderson Silva dwukrotnie znokautowany na ostatnim sparingu przed walką z Jake’m Paulem

Co ciekawe, Anderson Silva w rozmowie z portalem MMA Weekly przyznał, że na swojej ostatniej sesji sparingowej, która miała miejsce w miniony piątek został dwukrotnie znokautowany:

“Trenuję ciężko, by wygrać. Sparuję z dobrymi pięściarzami. Z pięściarzami na najwyższym światowym poziomie. Pięciu ludzi przychodzi mi pomagać. Na ostatnim sparingu zostałem znokautowany dwukrotnie. Kiedy kończyłem trening, to zapytałem trenera: Dlaczego ci goście mnie dwukrotnie znokautowali? On odpowiedział, że przygotowuję się do wojny, więc muszę przejść przez wojnę.”

Inną optykę na tę sytuację ma trener Andersona Silvy – Luiz Carlos Dorea. W rozmowie z MMAfighting.com, trener “Spidera” zdementował tę opowieść Brazylijczyka:

“To, co mogę powiedzieć to tyle, że tak się nie wydarzyło. Śledzimy wszystkie etapy treningu i przygotowań i Anderson miał perfekcyjne sesje sparingowe. Na 100 procent jest przygotowany do tej walki.”

Nie wiadomo czy słowa Andersona Silvy to zasłona dymna przed konfrontacją z Jakiem Paulem czy to raczej trener mija się z prawdą w kwestii wspomnianych sparingów.

Zobacz także:

Awantura podczas wywiadu! ”Sportowy Świr” obalił… ”Ochroniarza Oszusta z Tindera”! [WIDEO] Widzieliście?

Dymy pojawiły się również za kulisami pierwszej konferencji PRIME SHOW MMA 4. Najbliższa gala odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Spina powstała pomiędzy ”Sportowym Świrem”, a ”Ochroniarzem Oszusta z Tindera”. Rafał Gawron stoczy swój pierwszy pojedynek.

Miklasz mocno o Tyburskim: Zwykła szmata do podłogi! Ustka sobie zrobił, na dole pewnie ci**czka! Co wy na to?

Kacper Miklasz ponownie w ostrych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim. ”Polish Machine” zapewnia, że jedna z freakowych organizacji jest otwarta na zorganizowanie takiego starcia. Gdzie jest problem? Ełczanin zapewnia, że Tyburski odmawia i nie chce takiego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis