MMA PLNajnowszeBez kategoriiAnderson Silva – czarny pas Bjj ??

Anderson Silva – czarny pas Bjj ??

 andersonsilva.jpg

– Wygląda na to, że po Wanderlei Silva i Mauricio ‘Shogun’ Rua następym czołowym zawodnikiem brazylijskim Muay Thai z czarnym pasem Bjj będzie Anderson Silva – champion wagi średniej Cage Rage.

Gamrot - Dos Anjos

Po tym, jak Anderson opuścił szeregi Chute Boxe, swój czas głównie dzieli pomiędzy treningiem w Muay Thai Dream Team oraz wspólnymi treningami Bjj i Boksu z braćmi Nogueira.
 a.silva.jpg
– Rodrigo i Rogèrio są dla mnie jak bracia i jestem im bardzo wdzięczny, że pomogli mi znacznie poprawić mój parter –

Anderson Silva (brązowy pas Bjj) jeszcze w tym roku powinien otrzymać czarny pas z rąk bliźniaków, a sam Rodrigo ‘Minotauro’ twierdzi – On może już czuć się jak posiadacz czarnego pasa. Chcemy sprawić mu tę niespodziankę już niebawem.

Tymczasem Silva, do którego doszły pogłoski o zamiarach Rodrigo i Rogèrio, chciałby sprawdzić się w zawodach Bjj, tak szybko jak to możliwe – Uważam, że jeśli zawodnik chce wypowiadać się na temat jakiegoś stylu, to musi sprawdzić się w prawdziwych zawodach. Czyniłem podobnie jeśli chodzi o Muay Thai, Boks, Vale Tudo a teraz chcę to samo uczynić w zawodach Jiu-jitsu. Po walce w obronie mojego tytułu w Cage Rage, obiecuję, że wystartuję w wysokiej rangi zawodach Jiu-jitsu, by sprawdzić swoje umiejętności.
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis