MMA PLALMMAALMMA 123 Kraków – Wyniki

ALMMA 123 Kraków – Wyniki

Przedstawiamy wyniki zawodów ALMMA 123, które odbyły się 13 listopada w Krakowie.

Klasyfikacja generalna

  1. Grappling Kraków
  2. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
  3. SOZO Żory
  4. Szkoła Walki Drwala
  5. Legion Team Tarnów

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

  1. Bąk Gerard (Brawler Końskie)
  2. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala)
  3. Mazur Dawid (Przemyski Klub Walki Ju Jitsu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

  1. Srebnicki Tomasz (Grappling Kraków)
  2. Janeczek Kamil (Szkoła Walki Drwala)
  3. Zwijacz Łukasz (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

  1. Świder Sebastian (Grappling Kraków)
  2. Jurkiewicz Mateusz (UKS Ronin )
  3. Govakimian Mamikon (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg

  1. Błachut Dawid (Szkoła Walki Drwala)
  2. Słowiński Radosław (Brak klubu)

Turniej Junior do 84 kg

  1. Koperkiewicz Ignacy (Grappling Kraków)
  2. Zawodniak Zygmunt (UKS Barbakan)

Turniej Junior  do 77 kg

  1. Barszczak Arkadiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
  2. Grzemski Patryk (RONIN Łaziska Górne)
  3. Dziurosz Jakub (SOZO Żory)

Turniej Junior do 70 kg

  1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)
  2. Zontek Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
  3. Szumlas Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Turniej Junior do 66 kg

  1. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów)
  2. Szymczyk Bartłomiej (Silesian Cage Club)
  3. Sznapka Bartosz (SOZO Żory)

Turniej Junior do 61 kg

  1. Frycz Marcin (Brak klubu)
  2. Koszowski Robert (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok OPEN

  1. Miernik Adrian (SOZO Żory)
  2. Domański Krzysztof (Gwardia Warszawa)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

  1. Jasnos Martin (SOZO Żory)
  2. Kułach Grzegorz (Spartakus Team Zakopane)
  3. Bielecki Kamil (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

  1. Pach Michał (Cross Fight Radom)
  2. Kaniowski Szymon (Klincz Kielce)
  3. Heczko Łukasz (Szkoła Walki Drwala)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

  1. Kłaptocz Paweł (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) –
  2. Bartolik Michał (Grappling Kraków)
  3. Jankowski Szymon (Sambo Zabrze )

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

  1. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)
  2. Słomka Krzysztof (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

  1. Magda Mariusz (Łamator Racibórz)
  2. Bienioszek Mateusz (Octagon ŻORY)
  3. Galica Andrzej (Spartakus Team Zakopane)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

  1. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów )
  2. Glinka Przemysław (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)

 

Możliwość komentowania została wyłączona.