MMA PLNajnowszeUFCAlexander Volkanovski jest za stary? Mistrz w rewelacyjnym filmiku przed UFC 298 [WIDEO]

Alexander Volkanovski jest za stary? Mistrz w rewelacyjnym filmiku przed UFC 298 [WIDEO]

Już w w przyszłym tygodniu czeka nas kolejna numerowana gala – UFC 298. Bohater walki wieczoru Alexander Volkanovski (26-3) wystąpił w rewelacyjnym spocie, w którym z humorem wyśmiał odniósł się do komentarzy na swój temat.

Alexander Volkanovski jest za stary
Foto: sportsbet.au

Motywem przewodnim wideo jest fakt, że Volkanovski jest “za stary”. Materiał przygotował australijski bukmacher Sportsbet.

Film nawiązuje oczywiście do wpisu najbliższego rywala Volkanovskiego. Ilia Topuria (14-0) napisał m.in. “Jesteś stary, pora na emeryturę.”

Volkanovski zdobył pasa wagi piórkowej UFC pod koniec 2019 roku pokonując Maxa Hollowaya. W sumie obronił swój tytuł już 5-krotnie. Jego bilans w UFC to 13 zwycięstw i zaledwie 2 porażki. Dwie przegrane walki miały miejsce w ubiegłym roku w starciach z Islamem Makhachevem, ale obie walki miały miejsce w limicie kategorii lekkiej.

Topuria jest zawodnikiem wciąż niepokonanym. Gruzin wygrał już sześć walk w organizacji UFC. Do jego najcenniejszych “skalpów” należą Bryce Mitchell i Josh Emmett. Aktualnie Topuria jest sklasyfikowany na trzecim miejscu rankingu kategorii piórkowej.

Gala UFC 298 odbędzie się w Anaheim w Kalifornii. W co-main evencie gali rękawice skrzyżują Robert Whittaker i Paulo Costa. Bardzo ciekawie zapowiadają się także starcia Meraba Dvaishviliego z Henrym Cejudo czy Geofa Nealla z Ianem Garrym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis