MMA PLUFCAlex Pereira wkrótce w UFC. Jako jedyny znokautował Israela Adesanyę!

Alex Pereira wkrótce w UFC. Jako jedyny znokautował Israela Adesanyę!

Foto: YouTube

Wkrótce w oktagonie UFC możemy zobaczyć wybitnego kickboksera. Do debiutu szykuje się bowiem mistrz Glory, Alex Pereira.

O planowanym debiucie Brazylijczyka poinformował inny zawodnik UFC, Argentyńczyk Lauerano Staropoli.

“Tatuś Adesanyi jest gotowy na swój debiut w UFC. Niedługo zobaczymy go w największym Oktagonie świata, gdy bije swojego synka i zabiera mu pas.”

View this post on Instagram

É um prazer treinar com esse cara que é casca grossa @pepilaureanocb obrigado pelos treinos e por se preocupar com a minha evolução. junto com @erickterere @allan_popeye no @ctallanpopeye @fit_perform @renata.sato @oholanddes @danshiroma @prutrilha @pzot @kaueyub @clinicacuidarmais @glorykickboxing @glorykickboxingbrasil @carrofortebjj @redmanstore @redmanoficial @redstore_ms @spaokami @photoflavio @pliniocruzmma @jorgeguimaraes @macielrapaduracapoeira @aline_pereira26 @clebercsdesign @feitosagoncalvesadvocacia #alexpereira #kickboxing #worldchampion #glorykickboxing #muaythai #alexpoatan #boxing #boxe #boxeo #boxer #warrior #fighter #muaythaifighter #fightphotogtaphy #saobernardodocampo #abc #brasil #alexpoatanpereira #traillerdomarcao #convenienciadomarcao #nucleoseiki #danshiroma #clinicacuidarmais #fitperform #มวยไทย

A post shared by Alex "Poatan" Pereira (@alexpoatanpereira) on

Pereira jest obecnie posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich w prestiżowej organizacji GLORY. 32-latek jest mistrzem w kategorii średniej oraz tymczasowym mistrzem kategorii półciężkiej.

W czasie swojej kariery dwukrotnie wygrywał z aktualnym mistrzem wagi średniej. Druga walka miała miejsce w 2017 roku i zakończyła się nokautem. Dla Nigeryjczyka to jedyna porażka przed czasem w karierze.

Co ciekawe nokaut ten został niedawno użyty w internetowej dyskusji Jona Jonesa z “The Last Stylebenderem”.

Pereiera w formule MMA stoczył 3 zawodowe walki. W latach 2015-2016 występował w brazylijskiej organizacji Jungle Fight a jego bilans to 2 zwycięstwa i 1 porażka.

Czy Brazylijczyk będzie w stanie odnieść sukces w UFC? Czy będzie w stanie ponownie pokonać Israela Adesanyę, który niesamowicie rozwinął się w nowej dyscyplinie i jest obecnie uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie? Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania.