MMA PLNajnowszeUFCAlex Pereira uderzony przez byłą partnerkę!? Poatan twierdzi, że ma na to twarde dowody!

Alex Pereira uderzony przez byłą partnerkę!? Poatan twierdzi, że ma na to twarde dowody!

Alex Pereira rzekomo padł ofiarą przemocy domowej ze strony byłej dziewczyny.

Alex Pereira uderzony
Foto: MMA Junkie

Jakiś czas temu Alex Pereira rozstał się z Merle Christine, co oboje przypieczętowali usunięciem wspólnych zdjęć ze swoich mediów społecznościowych. Zdarza się. Niemka zdradziła, że rozstanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, a ona sama życzy Brazylijczykowi dalszych sukcesów w jego sportowej karierze.

Coś się jednak zmieniło, bo Alex w ostatnim wywiadzie przedstawił swoją byłą partnerkę w bardzo niekorzystnym świetle, czym zszokował wszystkich widzów.

Trochę trudno się o tym mówi. Usunąłem już tę osobę ze swojego życia i chciałbym, aby moi fani także usunęli ją ze swojego życia. To osoba, której wierzyłem, którą zaprosiłem do swojego domu, która była z moją rodziną, a na koniec odkryłem, że była mężatką.

Tłumaczenie Lowking.pl

Merle nie mogła zostawić tego bez odpowiedzi, dlatego wystrzeliła medialne salwy w stronę Brazylijczyka, ostrzegając go przed dalszym mówieniem o powodach ich rozstania.

Zranieni mężczyźni wymyślą każdą bzdurę. Byłam oczywiście mężatką w przeszłości (Alex też był w małżeństwie), ale rozstałam się z nim, zanim zaczęła się znajomość z Alexem. Jesteście tak głupi, by sądzić, że mogłabym przeprowadzić się do Stanów, mając męża? To ja zerwałam z Alexem i gdyby zaczął mówić tutaj o powodach, nie zakończyłoby się to dobrze.

Poatan błyskawicznie skontrował, twierdząc… że był ofiarą przemocy domowej, na co ma stosowne dowody.

Cóż, Merle wydaje się, że może wami manipulować. Od kilku dni rozmawiam z jej byłym mężem i teraz wiem, do czego jest zdolna. Miłosne rozmowy z dwoma różnymi osobami – tego samego dnia o tej samej porze. Zaatakowała mnie, myśląc, że jej oddam, ale nie jestem taki głupi, żeby to robić. Mam nagranie, na którym mnie atakuje. Jako że nie udało jej się osiągnąć wtedy tego, co chciała, próbuje teraz oczernić moje imię.

Bóg raczy wiedzieć, kto mówi prawdę. Musimy poczekać na konkretne dowody, ponieważ na ten moment to tylko słowa rzucane na wiatr.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe miasto, walka o pas i pożegnalne starcie legendy. XTB KSW 92 już w marcu

Alex Pereria obecnie przygotowuje się do kolejnej walki pod banderą największej organizacji MMA na świecie. Nie wiadomo jeszcze, z kim oraz kiedy mistrz kategorii półciężkiej powróci do klatki. Wstępnie mówiło się o trzeciej walce z Israelem Adesanyą na UFC 300.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis