MMA PLNajnowszeBez kategoriiAlbert Kraus przed BOTE 2!

Albert Kraus przed BOTE 2!

Gamrot - Dos Anjos

Ci którzy zdają sobie sprawę z niszczących skutków trudnych do zatrzymania technik napierającego Alberta już rezerwują bilety na drugą sobotę czerwca . Niewiele czasuzostało by wraz z innymi fanami K1 znaleźć się pod dachem w hali widowiskowo-sportowej Gdynia”. Synoptycy K1 przewidują jak zawsze grad ciosów i burzę oklaskównagradzających zamieć w ringu. Tak dzieje się kiedy toczy swe pojedynki pierwszy legendarnymistrz świata K1WORLD MAX z 2002 roku Albert ”Hurricane” Kraus.

Uczestnik wszystkich ośmiu przeprowadzonych do tej pory finałów K1WORLDMAX. Rozpoczął treningi dość późno bo w wieku 17 lat. Po 5 latach jak huragan wdarł się dościsłej czołówki w której na wysokiej pozycji znajduje się do dziś.2002 rok to historyczny finałzwycięski dla tego wojownika o mylącej twarzy młodzieńca. W 2003 w walce gdzie na szali byłjego wieniec uległ rewelacyjnemu tego dnia Masato (o rewanżu z którym marzy Albert,orewanżu na finale K1WORLD MAX oczywiście). Od tej pory ulegał 2 razy wpółfinałach(Masato2004 i Bukaw Por.Pramuk2005) i 2 razy w ćwierćfinałach(Gago Drago2006 iAndy Souvier2007) a w 2008 w eliminacjach ponownie z Bukaw Por.Pramuk .W 2009 stoczyłsuperwalke z Takedą na tychże finałach. Prywatnie zapewnia ,że żadne z marzeń tak bardzo nieczeka spełnienia jak to o odzyskaniu tytułu mistrza świata K1WORLD MAX. Każdą potyczkętraktuje jak kolejny stopień w realizacji swej drogi po laurowy wieniec zakładany na głowęzwycięskiego finalisty.

W Gdyni łatwo nie będzie. Jego przeciwnik to turecki fighter Tevfik Sucu.Zawodnicy ci nie mieli jeszcze okazji by zmierzyć się na ringu. W styczniu tego roku Tevfikstoczył pojedynek z kolegą klubowym Alberta ,Aliviarem”Machine” Limą gdzie przez wskazaniezwyciężyła niecofająca się przed nikim Maszyna. Sucu walczy odważnie,jego otwarta gardaprowokuje do wymian ,które najwyraźniej turek uwielbia. Każdy jego cios wydaje się byćwyprowadzany na tzw.110% tak jakby nie interesowało go zwycięstwo na punkty a powalenie izdominowanie oponenta. Takim stylem Sucu powoli lecz solidnie przedziera się na wyżynyzawodowego kick boxingu. Na turnieju gdzie porażkę z Limą poniósł turek ,po świetnej walceprzegrał też Łukasz Rambalski. Na gali odbędzie się rewanż Łukasza z Limą a obu pokonanychprzez Maszynę zawodników przygotowuje się wspólnie do pokonania dwóch czołowychreprezentantów Super Pro Gym.

Chcę go,lubię gdy ktoś napiera a ja jestem innym zawodnikiem niż Lima”mówiKraus. Będę jeszcze mistrzem świata K1MAX”a że tak będzie udowodni w Gdyni w swoimzawsze efektownym stylu Huragan. To nie Albert goni swój przydomek tylko przydomek goni Alberta o czym przekona się publiczność BEAST OF THE EAST II 12.06.2010.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis