MMA PLNajnowszeBez kategoriiAffliction II a Fedor Emelianienko!

Affliction II a Fedor Emelianienko!

zmiana-rozmiarusillyfedor.jpg 

Gamrot - Dos Anjos

Fedor Emelianienko, który ostatni swój pojedynek stoczył dla organizacji Affliction ma obecnie kłopoty z kontuzja ręki, co uniemożliwia mu planować następnych pojedynków. Większość fanów MMA liczyło, że przez jakiś czas nie  zobaczy Mistrza WAMMA wagi ciężkiej w akcji, ale życie to tylko życie i tu na 100% nic nie może być pewne póki się nie wydarzy.

Jak zapewne wiecie Affliction swoja drugą edycję planowało na 11 października br. w Las Vegas gdzie walką wieczoru miał być pojedynek:  Andrei Arlovski vs Josh Barnett, niestety jest to już nie aktualne, zmiana terminu, odwołanie tak wielkiej imprezy, zapewne to wydarzenie uderzy szefów Affliction mocno po kieszeni. Zaraz , chwileczkę, czy aby na pewno tak się stanie.  Od chwili ukazania się informacji o zmianie terminu gali od razu w całą sytuację wplątuję się nazwisko  Fedora Emelianienko. Może okazać się, że w ostatecznym rozrachunku nie koniecznie organizatorzy Affliction poniosą straty a może tylko większe zyski. W takim układzie Fedor będzie prawdopodobnie walczył  w styczniowym wydaniu  Affliction.

Jeśli Fedor zawalczy na styczniowej gali to co z walką wieczoru: Andrei Arlovski vs Josh Barnett. Zapewne nie będzie to dużym zmartwieniem dla milionera z  Affliction, tym bardziej, że aby pozyskać Rosjanina Fedora wydał krocie pieniędzy i jeśli tylko będzie zdrowy to nie będzie grać roli zawodnika rezerwowego siedzącego na ławce.

Dla Emelianienko nie ma jeszcze co prawda ustalonego przeciwnika ale jaki to problem by to właśnie on walczył z  Andreiem ” Pitbull” Arlovskim, przecież gdyby nie kontuzja Fedora to taki miał być pierwotny scenariusz Affliction II. Praktycznie nie ma jeszcze listy startowej zawodników a co za tym idzie podpisanych kontraktów na walki. Sporo informacji będzie wiadomo już w wkrótce, bo 13 września w trakcie gali boksu w Las Vegas gdzie walka wieczoru jest pojedynek: Joel Casamayor vs Juan Manuel Marquez , Affliction przy udziale Fedora  oraz Randy no i oczywiście HBO będą promować kolejną galę. MMA na HBO…Tito vs Fedor. Czy to Japońskie przymierze? Zobaczymy, kto może niech ogląda przekaz z tej właśnie gali i szybko podzieli się z nami informacjami.

Źródło: Perfekt-TV

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis