MMA PLBez kategoriiAffliction ‘Day of Reckoning’: Matyushenko vs Nogueira 2?! + UPDATE!

Affliction ‘Day of Reckoning’: Matyushenko vs Nogueira 2?! + UPDATE!

matyushenko-nogueira.jpg

Mistrz wagi lekko cięzkiej IFL Vladimir Matyushenko (21-3) oraz dobrze znany wszystkim Brazylijczyk Antonio Rogerio Nogueira (14-3) prawdopodobnie zmierzą sie w pojedynku na gali Affliction “Day of Reckoning”, która odbędzie sie 11 września na Thomas & Mack Center w Las Vegas.

Było by to już drugie spotkanie tych zawodnikow w ringu, bowiem obaj walczyli już ze sobą na gali UFO – Legend , w 2002 roku, gdzie lepszy okazał sie Białorusin.

Matyushenko swoją ostatnią walkę stoczył w upadłej już organizacji IFL gdzie dosć łatwo rozprawił się z  Jamalem Pattersonem. Nogueira swoją ostatnią walkę stoczył na pierwszej gali Affliction pokonując przez nokaut techniczny dobrze zapowiadającego sie Edwina Deweesa.

affliction_dayofreckoning.jpg

Do gali jeszcze daleko a już zapowida nam sie świetne widowisko. Oprócz wyżej opisanego pojedynku na gali stoczą ze sobą walkę Andrei Arlovski (13-5) oraz Josh Barnett (23-5). W tej sytuacji pod znakiem zapytania stoi występ Fedora który boryka sie z kontuzjami za które został zawieszony na 180 dni.

UPDATE:

Krążą pogłoski iż Brazylijczyk, lekarz, trener  jiu-jitsu w Xtreme Couture: Jay White (2-5) oraz aktualny mistrz wagi ciężkiej IFL Roy Nelson (12-3) się w ringu w Affliction.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis