MMA PLNajnowszeRFAAdrian Dudek i Adrian Błeszyński w rozpisce sobotniej gali RFA 17 w Sosnowcu. Już dziś konferencja prasowa!

Adrian Dudek i Adrian Błeszyński w rozpisce sobotniej gali RFA 17 w Sosnowcu. Już dziś konferencja prasowa!

Już w najbliższą sobotę w Sosnowcu odbędzie się gala RFA 17. Głównymi bohaterami tego wydarzenia będą zawodnicy dobrze znani polskim fanom sportów walki.

RFA 17

W walce wieczoru wystąpi Adrian Dudek (7-3). “Banan” ma na koncie trzy walki w Federacji KSW. Walczył m.in. na lutowej gali KSW 91 w Libercu, gdzie w ostatniej chwili ratował co-main event gali i mierzył się z lokalnym bohaterem Dominikiem Humburgerem.

Teraz jego rywalem będzie Łukasz Dziudzia (7-5-1). Reprezentant Ankosu walczył m.in. w Babilon MMA czy Armia Fight Night. Niedawno odniósł także zwycięstwo na jednej z poprzednich gal RFA.

Bohaterem co-main eventu będzie tymczasowy mistrz Babilon MMA Adrian Błeszyński, który stoczy pojedynek bokserski w rękawicach do MMA.

Pierwotnie jego rywalem Joilton Lutterbach, który w przeszłości walczył m.in w KSW i PFL. Brazylijczyk jednak niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC co wyklucza jego udział w gali. Nowym przeciwnikiem “Aresa” został znany z występów na poprzednich galach RFA striker Pavel Šach. Polscy fani mogą kojarzyć Czecha także z pojedynku z Dominikiem Zadorą w Fight Exclusive Night.

Ponadto w rozpisce gali w Sosnowcu znaleźli się m.in. Adrian Grzelak czy David Martinik.

Już dziś o godz. 17:00 czeka nas konferencja prasowa prasowa przed galą RFA 17. Transmisja na kanale organizacji RFA na YouTube.

Transmisja sobotniej gali dostępna w systemie PPV na realsport.tv. Koszt subskrypcji wynosi 8,90 euro. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis