MMA PLNajnowszeKSWAdamek w mocnym stylu komentuje słowa trenera Raubo: Nie chcę brzydko tu powiedzieć…

Adamek w mocnym stylu komentuje słowa trenera Raubo: Nie chcę brzydko tu powiedzieć…

Tomasz Adamek ma za sobą powrót po latach! ”Góral” zdecydował, że wróci i stoczy jeszcze parę walk pożegnalnych. Legendarny pięściarz zaczął wszystko swoim startem na sobotniej gali KSW EPIC w Gliwicach. Było to zwycięstwo z Mamedem Khalidovem, ale zakończyło się one dużym niedosytem. Adamek w rozmowie z mediami postanowił skomentować ostatnie słowa trenera Zbigniewa Raubo.

Adamek

Można było się tego spodziewać, ale z drugiej strony kibice liczyli najwyraźniej na mega zaskoczenie. Po legendarnym pięściarzu nie było widać starej szybkości… Ciężko było także z poruszaniem na nogach. W pewnym momencie komentujący walkę Artur Szpilka przyznał, że ”nie ma tu wcale nóg w tej walce ze strony Adamka”.

Khalidov miał swoje momenty i punktował pojedynek, lecz musiał uważać. Adamek miał zrywy i wtedy często trafiał na korpus. Ostatecznie Khalidov doznał kontuzji ręki, a walka została przerwana.

Adamek komentuje słowa trenera!

Zbigniew Raubo w takim stylu zapowiadał sobotni pojedynek Adamek-Khalidov.

Ten pojedynek, ta szopka będzie nierówna. Jeśli to by było na zasadach MMA, to Mamed krawat zrobiłby z Tomka, ale boksersko Mamed jest ogórkiem przy Tomku Adamku…

Tomasz Adamek postanowił skomentować słowa uznanego trenera, z którym w tym temacie jak widać wcale się nie zgadza.

Trener Raubo czasami coś tam gada… Nie wiem, czy ktoś poważnie bierze to do serca. Przecież to jest z urodzenia Czeczen i wojownik. Pokazywał to wielokrotnie w KSW, walczył i wygrywał. Nie chcę brzydko tu powiedzieć, ale Raubo może coś łyknął i bełkotał (…) Jakichś ciosów nie dostałem, żeby mnie zaskoczył, ale na pewno zmianą i poruszaniem się. Obrali taką taktykę, że nie mógł ze mną po prostu stanąć i iść na wymianę, bo było wiadomo, że przegra. A klatka jest duża, więc było gdzie tańczyć 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis