MMA PLNajnowszeKSWAdamek przygotowuje się na Mameda! Jest materiał z treningów “Górala” przed galą KSW Epic!

Adamek przygotowuje się na Mameda! Jest materiał z treningów “Górala” przed galą KSW Epic!

Tomasz Adamek z pełnym zaangażowaniem przygotowuje się na legendę polskiego MMA – Mameda Khalidova, z którym skrzyżuje rękawice w pojedynku pięściarskim na specjalnie przygotowanej do tego gali KSW Epic.

Adamek przygotowuje się na Mameda

Gala, na której dojdzie do wspomnianej walki odbędzie się już 24 lutego w Arenie Gliwice. Impreza ta będzie wydarzeniem cementującym dwudziestolecie istnienia największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce.

Teraz w sieci pojawił się materiał z przygotowań Adamka do tego występu.

Adamek przygotowuje się na Mameda! Jest materiał z treningów “Górala” przed galą KSW Epic!

Kanał Sportowy przygotował vloga z przygotowań Tomasza Adamka do lutowej walki. Prawie pięćdziesięcioletni dzisiaj weteran ringowych wojen powróci między liny i zaprezentuje swoje umiejętności polskiej publiczności.

Wspomniane przygotowania Adamka do obejrzenia poniżej:

Przypominamy, że póki co Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na jedyny otwarty trening medialny z udziałem Mameda ChalidowaTomasza Adamka i innych zawodników wyjątkowej gali XTB KSW Epic.

Trening medialny połączony ze Strefą Fana przed XTB KSW Epic odbędzie się w sobotę, 27 stycznia o godzinie 17:00 w Małej Hali PreZero Arena Gliwice przy ulicy Akademickiej 50. Wstęp dla fanów na wydarzenie jest wolny. Na miejscu pojawią się bohaterowie walki wieczoru, legendy świata sportu, Mamed Chalidow i Tomasz Adamek. Kibice będą mieli też okazję spotkać się z innymi bohaterami gali XTB KSW Epic. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis