MMA PLNajnowszeKSWAdamek przed walką z Khalidovem zdradza co jest mu potrzebne: Jeżeli tak jest, to wygram z każdym!

Adamek przed walką z Khalidovem zdradza co jest mu potrzebne: Jeżeli tak jest, to wygram z każdym!

To już najbliższą sobotę! Mowa oczywiście o gali KSW EPIC czyli dodatkowym wydarzeniu największej organizacji w naszym kraju w 2024 roku. W main evencie zobaczymy debiut w formule bokserskiej legendy KSW – Mameda Khalidova. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza stanie przed naprawdę wielkim wyzwaniem, bowiem jego rywalem będzie legendarny pięściarz Tomasz Adamek. Gala jest dostępna w usłudzę PPV.

Adamek

Na tej samej gali poznamy także nowego mistrza wagi półciężkiej – po tym jak organizację opuścił doświadczony Ibragim Chuzighaev. Polska organizacja postanowiła powrócić do początków… mowa oczywiście o turniejach, których w przeszłości KSW nie brakowało.

Nie zabraknie pojedynków w różnych formułach walki. Poza MMA i boksem zobaczymy chociażby starcie w grapplingu. Mistrz wagi ciężkiej Phil De Fries podejmie Josha Barnetta.

Adamek tuż przed walką!

Dominik Durniat zadał parę pytań Tomaszowi Adamkowi podczas oficjalnej ceremonii ważenia, gdzie doszło do ostatniego face to face z Mamedem Khalidovem.

Adamek zdradził co jest mu potrzebne, aby wygrać jutrzejszy pojedynek.

– Cały czas mówisz o tej szybkości. Że jak Tomasz Adamek jest szybki, to zwycięży z każdym. Czy rzeczywiście jutro z Mamedem tylko będzie potrzebna szybkość czy tylko to będzie ważyło w starciu?  

Tomasz Adamek: To są moje największe atuty, kiedy zdobywałem mistrzostwo świata dwukrotnie i jeżeli tak jest, to wygram z każdym.  

Wspomniana wypowiedź i cała ceremonia ważenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis