MMA PLNajnowszeKSWAdamek pewny wygranej nad Mamedem: Gdybym miał wątpliwość to bym był chicken coco i bym siedział w domu

Adamek pewny wygranej nad Mamedem: Gdybym miał wątpliwość to bym był chicken coco i bym siedział w domu

Tomasz Adamek jest pewny wygranej nad Mamedem Khalidovem. Takie słowa wypowiedział na specjalnej konferencji prasowej promującej galę KSW Epic, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice.

Adamek pewny wygranej nad Mamedem

Walka Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek będzie main eventem sobotniego wydarzenia, które ma być niejako częścią jubileuszu dwudziestolecia istnienia Federacji KSW.

Galę XTB KSW Epic można obstawiać TUTAJ

Bilety na XTB KSW Epic w sprzedaży na ebilet.pl

Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

Adamek pewny wygranej nad Mamedem: Gdybym miał wątpliwości to bym był chicken coco i bym siedział w domu

Na specjalnej konferencji prasowej zapowiadającej galę KSW Epic, Tomasz Adamek przyznał, że mimo iż leciwego jak na sportowca wieku, nie ma wątpliwości co do swoich umiejętności przed nadchodzącą konfrontacją z Mamedem Khalidovem:

“Gdybym miał wątpliwość to by mnie tu pewnie nie było. To bym był chicken coco i bym siedział w domu. Zawsze do ringu wchodzę z wielką wiarą i chęcią pokazania światu, że można ładnie walczyć i wygrywać. Moje przygotowania były dobre. Nic mi nie brakuje, nic mnie nie boli, więc dużo gadać nie trzeba. Zweryfikuje sobotni wieczorny ring. Kto będzie mądrzejszy, ten wygra.” – powiedział Tomasz Adamek przed publicznością.

Cała konferencja prasowa przed sobotnią galą KSW Epic do sprawdzenia poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=fRbhFnD9E4Y
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis