Adam Kownacki vs. Chris Arreola – gdzie oglądać walkę?

Foto: Przemek Garncarczyk Twitter
Foto: Przemek Garncarczyk Twitter

W walce wieczoru gali Premier Boxing Champions na nowojorskim Brooklynie spotkają się Adam Kownacki (19-0, 15 KO) i Chris Arreola (38-5-1, 33 KO). W Polsce fani będą mogli oglądać to wydarzenie na kanałach telewizji Polsat.

Areną zmagań będzie hala Barclays Center. Gala odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (2/3 sierpnia) czasu polskiego.

Transmisja w Polsacie Sport rozpocznie się o godz. 1:00, gdzie zaplanowano godzinne studio. W tzw. „otwartym” Polsacie galę będzie można oglądać zaś od godz. 2:00.

Ponadto od godz. 1:00 galę będzie można też obejrzeć na platformie Ipla.tv. W tym wypadku cena transmisji wynosi 5 zł. Płatna transmisja również w aplikacji Ipla – dostępnej na systemach Android oraz iOS.

Kownacki potwierdził, że pojawi się w ringu najwcześniej ok. godz. 3:30 czasu polskiego.

Komentatorami będą Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa. W studiu pojawią się natomiast Mateusz Borek, Janusz Pindera, Przemysław Saleta i Maciej Miszkin. Na miejscu w USA jest natomiast Przemysław Garncarczyk.

Oprócz walki Kownackiego z Arreolą transmitowane będą również dwa inne najważniejsze pojedynki gali na Brooklynie. Marcus Browne (23-0, 16 KO) i Jean Pascal (33-6-1, 20 KO) zawalczą o tymczasowy pas wagi półciężkiej federacji WBA.  W kategorii junior średniej rywalizować będą natomiast Curtis Stevens (30-6, 22 KO) i Wale Otomoso (27-4, 21 KO)