MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki o rewanżu z Heleniusem: Trenuję tak, jakby był już potwierdzony

Adam Kownacki o rewanżu z Heleniusem: Trenuję tak, jakby był już potwierdzony

Foto: Facebook/ Adam Kownacki

Adam Kownacki udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu, gdzie opowiedział o rewanżu z Robertem Heleniusem. Ten ma odbyć się na początku 2021 roku, ale nie jest jeszcze oficjalnie ogłoszony.

Pierwszy pojedynek między Adamem Kownackim a Robertem Heleniusem odbył się w marcu tego roku. Wówczas oglądaliśmy niespodziewane zakończenie – wygraną Heleniusa przed czasem i tym samym pierwszą porażkę w ringu poniesioną przez “Babyface”:

Pierwsza porażka Adama Kownackiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) - Wykop.pl

Adam Kownacki o rewanżu z Heleniusem: Trenuję tak, jakby był już potwierdzony

W rozmowie z Przemysławem Osiakiem z Przeglądu Sportowego, Kownacki przyznał, że aktualnie trenuje już tak, jakby ten rewanż z Finem był juz potwierdzony:

“Trenuję tak, jakby rewanż był już potwierdzony i myślę, że nasza druga walka się odbędzie. Prosiłem o nią zaraz po marcowej przegranej. Wiem, że dogadano się z Heleniusem, ale z powodu pandemii nic nie jest pewne w stu procentach. Zobaczymy też, co wydarzy się po wyborach prezydenckich w USA. W stanach, w których rządzą demokraci, z reguły panuje lockdown. W tych republikańskich pozwala się na więcej.

Żyjemy w trudnych, dziwnych czasach, ale jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że rewanż z Heleniusem odbędzie się w Barclays Center w Nowym Jorku, czyli praktycznie u mnie w domu. Lubię walczyć ze wsparciem kibiców, słyszeć ich doping i widzieć, że są ubrani w moje koszulki. Będzie mi tego brakowało, jeśli okaże się, że stoczymy pojedynek bez fanów na widowni. Cóż, wtedy na pewno będą mnie wspierać w inny sposób, oglądając walkę w swoich domach.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Róża Gumienna zadebiutuje w boksie! Zmierzy się z byłą mistrzynią świata WBC!

Róża Gumienna zadebiutuje w boksie! Utalentowana kickbokserka, która próbuje ostatnio swoich sił w formule mieszanych sztuk walki, swój najbliższy występ zaliczy w boksie! I od razu z byłą mistrzynią świata WBC!

Bellator 251 – wyniki. Corey Anderson rozbija Melvina Manhoefa

Za nami gala Bellator 251 w Uncasville w stanie Connecticut. Udany debiut w nowej organizacji zaliczył niedawny rywal Jana Błachowicza.

Mateusz Gamrot wyróżniony przez UFC! Polak na ustach całego świata!

Mateusz Gamrot wyróżniony przez UFC! Polak znalazł się wśród zawodników, którzy dali najlepsze walki w październiku spośród wszystkich pojedynków, jakie zorganizował amerykański gigant!