MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 43: Chris Daukas kończy Alexeya Oleinika już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 43: Chris Daukas kończy Alexeya Oleinika już w 1. rundzie [WIDEO]

Chris Daukaus (11-3) już w pierwszej rundzie pokonał Alexeya Oleinika (59-15-1) podczas gali UFC on ESPN+ 43 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 43 Chris Daukaus

Zawodnicy szybko wdali się w wymianę a potem pojedynek przeniósł się do klinczu. Oleinik uchwycił się nogi rywala, ale przyjął przy okazji kilka mocnych ciosów. Daukaus potem w stójce trafił jeszcze kilka razy naprawdę mocno. “Boa Dusiciel” nie pozostał mu dłużny. Daukaus przypuścił jednak mocny atak. Cała seria ciosów bez odpowiedzi pod siatką w końcu sprawiła, że Herb Dean przerwał walkę. Jak widać była to słuszna decyzja, gdyż wkrótce po przerwaniu Rosjanin miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Daukaus odniósł już trzecie zwycięstwo w oktagonie UFC. Przed pojedynkiem Oleinik był sklasyfikowany na 10. miejscu rankingu wagi ciężkiej. Wydaje się więc więcej niż prawdopodobnym, iż po kolejnej aktualizacji w zestawieniu tym zadebiutuje Amerykanin.