MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 41: Khaos Williams ciężko nokautuje Alhassana w pół minuty! [WIDEO]

Khaos Williams (11-1) ciężko znokautował Abdula Razaka Alhassana (10-3) w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 41.

UFC on ESPN+ 41 Khaos Williams

Po trzech niskich kopnięciach Williamsa jednym, lecz mocniejszym odpowiedział Alhassan. W kontrze na kolejną próbę kopnięcia Willams trafił potężnym prawym prostym. Przeciwnik momentalnie padł nieprzytomny na deski. 26-latek ruszył jeszcze z dobitką, lecz i tak było już po walce.

Cała walka trwała zaledwie 30 sekund. “The Oxfighter’ odniósł drugie zwycięstwo w oktagonie UFC. Łącznie jego seria zwycięstw została przedłużona do ośmiu.