MMA PLNajnowszeBez kategoriiThe Ultimate Fighter: Team Serra vs. Team Hughes

The Ultimate Fighter: Team Serra vs. Team Hughes

tuf6_cast.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Jak podało dziś Ufcjunkie – Spike Tv potwierdziło dziś oficjalnie listę zawodników na nadchodzącą edycję TUF. Show rozpoczyna się 19 września, a oficjalną nazwą będzie “The Ultimate Fighter: Team Serra vs. Team Hughes”
Nasza strona z rozpiską TUF6
Więcej info o zawodnikach

Oto jak trenerzy wypowiedzieli się o sobie o zakończeniu programu:

Matt Serra: Ja i Hughes nie przepadamy za sobą. Chcę z nim walczyć, bo po prostu nie lubie go. Myśle, że to arogancki palant. Jest bardzo mocnym zawodnikiem i powinien być w “Galerii sław UFC” za to co osiągnął. Niestety chodzi z za bardzo zadartym nosem- jest typowym bully (bully- to określenie na mocniejszego dzieciaka, który wymusza siłą wszystko na innych dzieciakach; przyp. vpatyk)

Matt Hughes: Myślę, że miał dużo szczęścia wygrywając z GSP. Mam więcej sposobów by go pokonać niż on mnie. W trakcie kręcenia show nie pokazał nic czym mógłby mnie zaskoczyć- więc nie mam żadnych wątpliwości. Matt i Ja nie lubimy się, ale nie doszło do żadnego starcia w trakcie show. Dzięki temu nie wpłynęło to negatywnie na trenownie zwodników. Jeśli on coś mówił- po prostu spływało to po mnie.

Dla przypomnienia obaj panowie zmierzą się 8 grudnia na gali TUF 6 Final.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis