MMA PLNajnowszeBez kategorii4 wygrane w jeden wieczór – Givanildo Santana

4 wygrane w jeden wieczór – Givanildo Santana

Givanildo_Santana.jpegJak wiadomo oficjalnie pierwszy dokonał tego (pokonanie 4 przeciwnikow jednego wieczoru) Royce Gracie (UFC 2). Następnie było kilka spekulacji dotyczących innych zawodnikow, którzy tego dokonali, ale nie było pewności czy ich walki na turniejach nie byly rozbite na caly dzień badź dwa dni (np. na BRI 1). Teraz jest oficjalne info, że Givanildo Santana (88kg mistrz bjj) 9 lipca w turnieju mma w Korei – Impact World Championship pokonał 4 oponentów jednego wieczoru.

Gamrot - Dos Anjos

"W pierwszej walce spotkałem 160 kg przeciwnika. Wymienialiśmy wiele ciosów a ja raz dobrze trafiłem go prawym a potem kopnięciami.
Wygrałem przez decyzję sędziów. Później znów spotkałem się z zawodnikiem z Azji, który był dobrym bokserem. Najpierw były wymiany,  później obaliłem go i przeszedłem garde. Zacząłem go uderzać z dosiadu a na koniec założyłem arm-lock’a.
3 walkę miałem z Meksykańskim kickboxerem. Mieszka w California i trenuje z Deanem Listerem. Również zaczęlo się od wymian, potem wejście w nogi i parter. Przeszedlem jego garde i zaatakowalem ramie. Ostatnią finałową walkę stoczyłem przeciwko 120 kg zawodnikowi. Był dobrym bokserem i zapaśnikiem. Wymienialiśmy się ciosami a w końcu walka przeniosla się do parteru. Chciał mi tutaj zalożyć gilotynę ale uwolnilem się i przeszedłem jego garde. Miałem dosiad i zacząłem uderzać z góry. Potem znów była garda, którą przeszedłm. Zacząłem go obijać i po raz kolejny zaatakowalem ramię i zakończyła się walka. Zostałem na ringu pochwalony przez samego Antonio Inoki" – powiedział Givanildo Santana

Kilka fotek na forum. KLIK

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis