MMA.PL Forum Newsy ze strony Walka Mauricio Rua vs. Gian Vilante prawdopodobnie znajdzie się w rozpisce UFC Fight Night 107

Walka Mauricio Rua vs. Gian Vilante prawdopodobnie znajdzie się w rozpisce UFC Fight Night 107

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #91276

    Według nieoficjalnych informacji jedną z ważniejszych walk gali w Fortalezie będzie niezapowiedziany jeszcze pojedynek brazylijskiej legendy „Shoguna” Ruy (24-10) z Gianem Villante (15-7).

    Popularny „Shogun” to weteran MMA mający za sobą bogatą, ponad 14 letnią karierę. Były mistrz Pride oraz UFC. Na swoim koncie ma zwycięstwa z takimi legendami jak Alistair Overeem, „Rampage” Jackson, Chuck Lidell, Lyoto Machida czy nieżyjący Kevin Randleman. Od utraty pasa w pojedynku z Jonem Jonesem radził sobie w kratkę, ale aktualnie jest niepokonany od 2014 roku, notując zwycięstwa z „Minotouro” Nogueirą i Coreyem Andersonem.

    Villante to sparingpartner byłego mistrza wagi średniej Chrisa Weidmana. Były mistrz Ring of Combat i weteran Strikeforce, który z UFC związany jest od 2013 roku. Dla Giana walka w Brazylii będzie 10 występem dla aktualnego pracodawcy. Amerykanin wygrał w UFC 5 z 10 walk, a w swoim ostatnim pojedynku pokonał debiutanta Safarovem, za co obaj wzbogacili się wtedy o dodatkowe 50 tys. $ za walkę wieczoru.

    Walka Rua vs. Villante powinna znaleźć się w karcie głównej gali UFC FN 107 w brazylijskiej Fortalezie. Wydarzeniem wieczoru będzie starcie Vitora Belforta z Kevinem Gastelumem, a sama gala odbędzie się 11 marca.

The topic ‘Walka Mauricio Rua vs. Gian Vilante prawdopodobnie znajdzie się w rozpisce UFC Fight Night 107’ is closed to new replies.