MMA.PL Forum Newsy ze strony Rusza sprzedaż karnetów do pierwszego KSW Cross Fight Gym

Rusza sprzedaż karnetów do pierwszego KSW Cross Fight Gym

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  don_eldarro 7 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #110731

  Dla wszystkich, którzy czekają na otwarcie pierwszego KSW Cross Fight Gymu w Warszawie mamy niezwykle dobrą informację. Już w sobotę i niedzielę podczas największych targów fitness w Polsce – Go Active Show w Nadarzynie pod Warszawą będzie można zakupić promocyjne karnety do KSW Cross Fight Gym, przy ul. Rydygiera, który zostanie otwarty już w maju.

  „W KSW Cross Fight Gym będzie można pod okiem mistrzów i czołowych zawodników KSW opanować technikę, doskonalić się, nabywać pewności siebie, cierpliwości i wytrwałości w pracy nad sobą. To miejsce, gdzie od najlepszych będzie można uczyć się dyscypliny i przezwyciężania własnych słabości – cech tak niezbędnych w życiu codziennym.” – opowiada Karol Kosak, dyrektor operacyjny projektu.

  W niedzielę o 12:30 podczas targów Go Active Show wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć godzinny pokaz treningowy przygotowany przez trenerów pierwszego klubu sygnowanego logiem KSW. Przed fanami zaprezentują się m.in. Marcin Różalski, Piotr Strus i Paulina Raszewska.

  Wszystkich zainteresowany zapraszamy już w najbliższą sobotę i niedzielę do strefy KSW na targach Go Active Show.

 • #110738

  Wzięliby się za więcej gal w roku, a nie crossfit 🙂

The topic ‘Rusza sprzedaż karnetów do pierwszego KSW Cross Fight Gym’ is closed to new replies.