MMA PLNajnowszeJurasWłaśnie dziś mija 19 lat od gali KSW 3! W finale turnieju ”Juras” zmierzył się z Chmielewskim! [WIDEO]

Właśnie dziś mija 19 lat od gali KSW 3! W finale turnieju ”Juras” zmierzył się z Chmielewskim! [WIDEO]

Ale ten czas leci! Właśnie dziś mija dokładnie 19 lat od trzeciej edycji największej organizacji w naszym kraju. W main evencie doszło do finału turnieju, w którym zobaczyliśmy Łukasza Jurkowskiego i Antoni Chmielewskiego. Warto zaznaczyć, że był to ich rewanżowy pojedynek, bowiem spotkali się oni w finale drugiej edycji.

Jurkowski

Popularny ”Juras” w tamtym roku na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2 został pierwszym nagrodzonym zawodnikiem w nowo wprowadzonym przez KSW – Hall of Fame. 42-latek to przede wszystkim jeden z pierwszych zawodników największej organizacji w naszym kraju. ”Juras” wystąpił już na pierwszej edycji KSW. W polskiej organizacji stoczył dwadzieścia dwie walki w tym piętnaście zwyciężył. Jurkowski to również uznany komentator sportowy. Łukasz w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Igor Pokrajac, Francis Carmont czy chociażby Attila Vegh.

Chmielewski zaś jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w naszym kraju. Chmielewski stoczył dwadzieścia walk w organizacji KSW. 42-latek w swojej długiej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Michał Materla, Jonas Billstein, Bartosz Fabiński, Matt Horiwch, James Zikic czy Jan Błachowicz. Chmielewski potrafił też zaskoczyć jeszcze w 2014 roku, gdy na PLMMA 45 w pierwszej rundzie poddał mocno faworyzowanego Niemca – Jonasa Billsteina. 

Jest nagranie!

Dziś mija 19 lat od gali KSW 3. Właśnie wtedy doszło do finałowego pojedynku Łukasza Jurkowskiego z Antoni Chmielewskim.

”Juras” liczył na udany rewanż, bowiem ponownie spotkał się w finale z Chmielewskim.

Po raz drugi Jurkowski musiał uznać wyższość rywala i został poddany w pierwszej odsłonie.

Chmielewski and Jurkowski meet in the tournament final at KSW 3 | #OnThisDay in 2005 in KSW

1⃣9⃣ lat temu Antek Chemielewski i Łukasz Jurkowski spotkali się w finale KSW 3! #OnThisDayOstatnie bilety na XTB KSW 90 🎟️ ebilet.pl

Posted by KSW on Sunday, January 14, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis