MMA PLNajnowszeBoksOdnieśli wielki sukces na mistrzostwach świata i wrócili do szkoły! Tak zostali przyjęci! [WIDEO]

Fabian Urbański oraz Igor Soczówka wrócili do szkoły po Mistrzostwach Świata Kadetów i Kadetek. Urbański odniósł ogromny sukces, bowiem został mistrzem świata w boksie do lat 16. Teraz w mediach społecznościowych ukazał się materiał przedstawiający jak pięściarze zostali przywitani w szkole.

Urbański

Kolega klubowy i szkolny Fabiana – Igor Soczówka również jest bardzo zadowolony. Sięgnął w Armenii po brązowy medal.

W prestiżowych mistrzostwach z świetnej strony również pokazali się – Zuzanna Gołębiewska (54kg), Oskar Grodzicki (52kg) i Igor Soczówka (54kg). Wszyscy wymienieni zdobyli brązowy medal.

Jest nagranie!

W sieci ukazało się nagranie, na którym widać powracającego do szkoły Fabiana Urbańskiego i Igora Soczówkę. Zostali oni przywitani brawami po sukcesach na Mistrzostwach Świata Kadetów w Armenii. Miało to miejsce w środę (szóstego grudnia) przy ul. Mazurskiej w Szczecinie.

Całe nagranie:

Powitanie godne mistrzów. Szczecinianin najlepszym pięściarzem na świecie

To były niesamowite dla nas mistrzostwa świata kadetów w boksie. W Armenii dwóch uczniów Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie stanęło na podium, a Fabian Urbański sięgnął nawet po tytuł. W środę obaj razem z trenerem wrócili do domu i do szkoły.https://szczecin.tvp.pl/74576447/powitanie-godne-mistrzow-szczecinianin-najlepszym-piesciarzem-na-swiecie

Posted by TVP3 Szczecin on Wednesday, December 6, 2023

Na MŚ w Erewaniu (Armenia) Urbański stoczył pięć walk. W wielkim finale boksował z reprezentantem gospodarzy Samvelem Siramargyanem. Pojedynek był wyrównany, ale jednak to Urbański sprawił na sędziach lepsze wrażenie i zasłużenie wygrał na punkty 4:1.Fabian "urbaś" Urbański

Posted by Warszawski Boks Klub Sportowy on Wednesday, December 6, 2023

Izabela Kępczyńska-Sitka dyrektor szkoły skomentowała sukces uczniów.

Nie wyobrażam sobie, byśmy naszych mistrzów tak nie przywitali. Jesteśmy bardzo dumni z Waszych sukcesów – powiedziała cytowana przez portal gs24.pl.

Urbański w finałowym pojedynku pokonał zawodnika publiczności – Samwela Siramargijana. Polak po całym dystansie wygrał na punkty 29:28.