MMA PLNajnowszeDariusz MichalczewskiMichalczewski zabrał głos po walce Khalidov-Adamek! Były mistrz nie ukrywa dużego zdziwienia!

Michalczewski zabrał głos po walce Khalidov-Adamek! Były mistrz nie ukrywa dużego zdziwienia!

Tym razem głos po walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem zabrał legendarny pięściarz Dariusz Michalczewski. ”Tiger” był mocno zaskoczony po tym co zobaczył w sobotę na gali KSW EPIC w Gliwicach. Michalczewski w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o legendzie KSW.

Michalczewski

Przypomnijmy, że Michalczewski tuż przed walką był przekonany o małych szansach Mameda – o czym mówił w rozmowie z Super Expressem.

Fajny pomysł, bo będą walczyć na zasadach boksu. Z tego co widziałem w internecie Tomek jest w dobrej formie, więc Mamed naprawdę dużo ryzykuje. Nikt do końca nie wie, jak Khalidov boksuje, słyszałem, że całkiem dobrze, jednak i tak daję mu małe szanse. Starcie pięściarza z zawodnikiem MMA w boksie, to jak mecz piłkarzy nożnych z piłkarzami ręcznymi. Kilka światów różnicy. Patrząc jednak szerzej na ten pojedynek, to chłopaki mogą zrobić dobrą robotę dla sportów walki i to będzie super sprawa.

Michalczewski zaskoczony!

Teraz po walce Dariusz Michalczewski jest mocno zaskoczony. Przede wszystkim postawą Mameda Khalidova, o którym wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach.

Michalczewski w rozmowie z Sportowymi Faktami zapewnił, że ciężko było mu uwierzyć w to co się działo – czyli, że Mamed był lepszy od Adamka w dwóch rundach.

Absolutnie nie mogę tego krytykować. Chalidow to bardzo dobry wojownik MMA. Adamek cwanie poszedł na swoje warunki. Oktagon czy ring – to nie ma różnicy, czy to jest kwadratowe czy okrągłe. Dawałem Mamedowi małe szanse, ale dziwi mnie, że wygrywał na punkty dwie rundy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis